Sazkabet pokračuje s konceptem „Vsaď se, že…“

pátek, 16. prosince 2022, 10:00 Aktuality, Reklama MediaGuru

S letošním Mistrovstvím světa ve fotbale spustila Sazkabet další kampaň postavenou na sázkách ze života.

Zdroj: Repro YT Sazkabet

Zdroj: Repro YT Sazkabet

Společnost Sazkabet představila u příležitosti letošního Mistrovství světa ve fotbale novou kampaň. Navazuje s ní na stávající komunikační koncept „Vsaď se, že…“, s nímž začala komunikovat loni. 

Koncept vychází ze sázek v běžném životě, sází na humor, dynamickou kurzovou grafiku i energický zvuk. „Hláška ‚Vsaď se, že…‘ se běžně používá v našem každodenním životě a často je spouštěčem zábavnějšího prožívání nejen sportovních akcí,“ komentuje Pavel Misar z agentury Dentsu Creative, jež je pod kampaní podepsána. 

„Cílem bylo vytvořit kreativy, které nebudou zapadat v kontextu konkurence jako velmi podobné. Chtěli jsme vytvořit něco, co dokáže oslovit lehkým vtipem širší cílovku a trošku vybočí z řady, což si myslíme, že se poměrně podařilo. Zpětná vazba je pozitivní,“ vysvětluje Petr Onisko, brand manažer Sazkabet.

Kampaň je k vidění v televizi a na internetu, kde jsou nasazeny dva nové spoty. Doplňuje ji dynamický outdoor. „Digitální CLV plochy umožňují v reálném čase promítat spoty obsahující přesný čas a stav právě probíhajícího zápasu s aktuálním kurzem, který se v průběhu času automaticky mění stejně jako na webu, v aplikaci či online banneru,“ popisuje Hynek Zatloukal z Dentsu.

Natáčení spotů proběhlo v polovině října. Jejich produkci zajistila společnost Punk Films.

-stk-