ADC Summit letos na téma karma kreativců

Akce již proběhla 19. 04. 2018

Třetí ročník kreativní konference se bude zabývat možností kreativců změnit svět k lepšímu.

Zdroj: FB ADC

Zdroj: FB ADC

Letošní třetí ročník kreativní konference ADC Summit, jež tvoří doprovodný program ADC Creative Awards, se bude zabývat potenciálem kreativců a marketérů ovlivnit a změnit svět k lepšímu.

Na akci, jež se bude konat ve čtvrtek 19. dubna v NODu, promluví například kubánsko-americký ilustrátor Edel Rodriguez, který se ve své tvorbě tvrdě vyjadřuje k počinům Donalda Trumpa, rasistické tematice, globálnímu oteplování či problematické legálního držení zbraní. Dalším zahraničním hostem je Thomas Kolster alias Mr. Goodvertising. Svůj projekt One Blood Project či fotografickou knihu Ten druhý život představí manželé Jarmila a Andrej Štukovi.

V rámci diskuse vystoupí Kazma Kazmitch s režisérem Markusem Krugem, kteří se loni nabourali do reality show Prostřeno a upozornili na problematiku Tourettova syndromu. Součástí bude rovněž diskuze na téma politického marketingu, které se zúčastní Peter Hajdin a Adam Znášik, autoři vítězné kampaní slovenského prezidenta Andreje Kisky, a režisér Tomáš Mašín a Iva Hadj Moussa, kteří pracovali na kampani českého prezidentského kandidáta Jiřího Drahoše.

Ve večerních hodinách naváže na konferenci v klubu Roxy vyhlášení cen ADC Creative Awards.

Více informací o akci naleznete zde.  

Z ADC Summitu jsme napsali článek o politickém marketingu, Kazmovi, ilustracích Donalda Trumpu i projektu One Blood. Přehled výsledků soutěže ADC Creative Awards naleznete zde