AKA láká nAKAfe do agentur

Akce již proběhla 17. 04. 2019

AKA pořádá již čtvrtý ročník své akce nAKAfe, která láká zájemce o práci v oboru komunikace na „den otevřených dveří“ agentur.

Zdroj: FB AKA - Asociace komunikačních agentur

Zdroj: FB AKA - Asociace komunikačních agentur

Asociace komunikačních agentur (AKA) pořádá ve spolupráci se svými členy čtvrtý ročník akce nAKAfe, s níž cílí především na vysokoškoláky a absolventy se zájmem o práci v oboru komunikace. Dne 17. dubna otevřou zapojené agentury své pomyslné dveře v Praze, Brně a Frýdku Místku a představí svůj zájemcům práci v reklamě.

Každá z agentur se k akci nAKAfe postavila jinak. Na Moravě zvou zájemce na víno, v jedné agentuře na gastronomickou nabídku z produktů svých klientů – od smaženého kuřete přes pivo až po čokoládu. Jinde nabízejí věštění z kávové sedliny či kurz první pomoci a venezuelské speciality. Některé sázejí na zajímavé lokace svých kanceláří – na ikonický bruselský pavilon, hudební zkušebnu, vilu se zahradou v Troji, střechu s výhledem na celou Prahu. Pokud by chtěl někdo ze zájemců o obor vědět, jak se mu v něm bude dařit, měl by navštívit agenturu, která slibuje věštění z kávové sedliny.

„Chceme představit práci v agentuře jako atraktivní, a přitom smysluplnou profesní alternativu. Proto agentury neprezentují pouze práce pro komerční sféru, ale také pro neziskový a veřejný sektor,“ říká Marek Hlavica, ředitel AKA, která nAKAfe pořádá už po čtvrté.

K účasti v akci nAKAfe je třeba se zaregistrovat na adrese https://nakafe.aka.cz/ na jeden ze dvou termínů. Od pěti nebo sedmi hodin v podvečer. Účast je bezplatná.