AKTV pořádá konferenci TV On The Move

Akce již proběhla 09. 10. 2019

Asociace komerčních televizí pořádá další ze svých odborných setkání pro zadavatele reklamy a zástupce televizního trhu.

Zdroj: AKTV

Zdroj: AKTV

Asociace komerčních televizí (AKTV) pořádá svou další konferenci, tentokrát pod názvem TV On The Move: Exploring the World of Post-linear TV. Na konferenci vystoupí Wiemer Snijders, autor knihy Eat Your Greens. Osvětlí hlavní závěry své knihy, ve které shromáždil příspěvky 35 nejvýznačnějších marketingových a komunikačních expertů včetně Marka Ritsona. Mezi dalšími přispěvateli jsou světová jména jako Byron Sharp, Peter Field, Bob Hoffman, Helen Edwards a řada dalších.

Na trendy a zkušenosti z oblasti cross-mediálního a cross-platformního měření se zaměří Matt O´Grady ze společnosti Nielsen, jeho kolegyně Tereza Šimečková pak představí dosavadní vývoj v České republice a předestře plány, které český a slovenský trh v této oblasti čekají v následujícím období.

Bernd Riefler z analytické společnosti Veed Analytics přiblíží trendy společných televizních VOD platforem, které v nedávné době vznikly v Evropě.

Závěr konference pak bude patřit Justinu Lebbonovi, který stojí za významnými oborovými konferencemi v oblasti reklamy a marketingu v Kanadě, USA i Evropě. Díky svému globálnímu nadhledu se zaměří na univerzálně platná zjištění a doporučení, která rezonují světovým reklamním i mediálním průmyslem.

Další informace i podrobný program konference najdete na stránkách akce.