CIF 2018 o novém deníku, nativní reklamě nebo socialu

Akce již proběhla 16. 10. 2018

V polovině října se uskuteční další ročník tradiční internetové konference Czech Internet Forum.

Czech Internet Forum, foto: Internet Info

Czech Internet Forum, foto: Internet Info

Zástupci světových značek, zkušení marketéři, datoví specialisté nebo majitelé startupů vystoupí na letošní konferenci Czech Internet Forum. Třináctý ročník konference se uskuteční v úterý 16. října v Národním domě na Vinohradech.

O přípravách a spuštění nového placeného online deníku, který vzniká po vzoru slovenského Denníku N, promluví ředitel vydavatelství Ján Simkanič

Na konferenci vystoupí také šéf Googlu pro střední Evropu David Sneddon, datový marketér Kodi Foster, CIO Kiwi.com David Pavlík nebo majitel startupu Cera Marek Sacha.

K čemu je dobrá nativní reklama a v čem poráží klasické reklamní formáty? A jak ji vlastně správně vyhodnocovat? Na tyto otázky odpoví František Bauma (R2B2).

O tom, jak využít Musical.ly, ukáže na konkrétních příkladech kampaní pro značku Sýr a Křup Tereza Kučerová z Kindred Group.

To, zda lze využívat Instagram či Pinterest pro zvýšení návštěvnosti, odhalí Pavel Paradýs (Mafra). O sociálních médiích, instagramové televizi nebo nákupech přes IG Stories promluví Daniel Klíma. O tom, jak se dostat nuly k 50 tisícům sledujících na Instagramu, bude mluvit zakladatel Taste of Prague Jan Valenta.

Podrobný program konference i možnost registrace najdete na webových stránkách.

Z konference CIF si můžete přečíst například článek o Novém deníku nebo o video platformě Twitch. Také si můžete prohlédnout pár fotografií.