CIF: Vystoupí šéfové webů či Šmuclerová

Akce již proběhla 19. 10. 2017

Ve čtvrtek 19. října se uskuteční další ročník internetové konference Czech Internet Forum.

Velká mediální debata se zástupci zpravodajských portálů, rozhovor s generální ředitelkou Libuší Šmuclerovou, analýza české mediální krajiny ale i marketing značek, jako jsou McDonald’s či Škoda Auto slibuje program dvanáctého ročníku konference Czech Internet Forum. Akce se koná ve čtvrtek 19. října v Národním domě na Vinohradech.

V dopoledním bloku konference Robert Čásenský z magazínu Reportér vyzpovídá Libuši Šmuclerovou, která stojí v čele Czech News Center. Mluvit budou o tom, jak se dá rozvíjet velké vydavatelství uprostřed aktuálních proměn trhu a v podmínkách globální konkurence.

Do velké mediální debaty se zapojí šéfové dynamických  mediálních projektů poslední doby. Seznam Zprávy a Info.cz vznikly na zelené louce, zatímco Deník.cz a iRozhlas.czprošly proměnou. Jaké jsou jejich plány, ambice a proč si všímat ve zpravodajské nabídce právě jich, se bude Radka Kedroně z iRozhlas.cz, Michala Půra z Info.cz, Tomáše Skřivánka z Deník.cz a Jakuba Ungera ze Seznam Zprávy ptát Ján Simkanič, CEO Internet Info.

Josef Šlerka promluví poprvé z pozice šéfa Nadačního fondu nezávislé žurnalistiky o tom, jak je na tom domácí nezávislá a kritická žurnalistika.

Téma nových médií doplní Jan Rozkošný, spoluzakladatele DVTV. Živé videostreamy zažívají v poslední době boom v obsahu internetových zpravodajských médií a zároveň představují nové možnosti pro internetové televizní vysílání. S čím vším se při jejich přípravě v DVTV potýkají a jaký v nich vidí potenciál a budoucnost, zazní právě na konferenci.

Bohdan Škoda vytvořil nejznámější komunitní a inzertní server pro rodiče s dětmi, který po 13 letech prodal vydavatelství Czech News Center. O své cestě s Mimibazarem si bude povídat s Davidem Slížkem, šéfredaktorem Lupa.cz.

V programu nebudou chybět ani přednášky zaměřené na marketingová témata. Vystoupí například zkušený stratég a marketér Josef Havelka. Ten působil několik let jako marketingový ředitel České spořitelny. Účastníci akce si budou moci poslechnout i marketingovou šéfku McDonald’s ČR Ivanu Šedivou.

Kompletní program konference si můžete projít na webu Czech Internet Forum.

Konference Czech Internet Forum 2017 se bude konat 19. října v Národním domě na Vinohradech. Registrovat se se je možné na webových stránkách konference.

O dění na CIFu se můžete dočíst v článku Roboti postupují, vývoj ale mají v rukách lidé.