E-commerce Summit o změnách chování i transformaci byznysu

Akce již proběhla 13. 09. 2021 - 16. 09. 2021

Na akci E15 International E-commerce Summit se představí v termínu od 13. září do 16. září přes 50 špiček české i zahraniční e-commerce.

Zdroj: International E-Commerce Summit

Zdroj: International E-Commerce Summit

V polovině září se na online akci E15 International E-commerce Summit představí v termínu od 13. září do 16. září přes 50 špiček české i zahraniční e-commerce. Na programu je řada témat, kromě živelného vývoje e-commerce během posledních měsíců, jako jsou změny chování zákazníků či nezbytnost digitální transformace byznysu, se v prezentacích a workshopech bude hovořit o marketplace, omnichannelu, logistice, e-commerce trendech, financích, investicích, fúzích a e-comm nástrojích.

Akce bude pokračovat velkým diskusním panelem leaderů české ecommerce. Další témata vyplynou v průběhu programu, do něhož se mohou zapojit i účastníci virtuální konference. Mezi přednášejícím e se představí například Oliver Dlouhý (Kiwi.com), Jan Bednář (ShipMonk), Tomáš Braverman (Heureka), Martin Kasa (Pilulka), Milan Polák (Zoot) nebo Jitka Dvořáková (CZC). Na summitu je možné virtuální propojení účastníků mezi sebou a rovněž přednášejících po skončení přednášky. Na závěr se pak mohou zájemci potkat naživo na networking party.

Plnohodnotnou vstupenku lze zakoupit online a její držitelé se mohou snadno propojit se speakery, pokládat dotazy, diskutovat, propojovat se s ostatními účastníky a vyměňovat si kontakty. Platící diváci pak budou mít přístup k více než 50 videím, rozhovorům, přednáškám a podcastům i po skončení akce. Program a se neustále aktualizuje a naleznete jej, stejně jako vstupenky, na webu akce.