E-commerce summit probere vývoj e-commerce a retailu

Akce již proběhla 23. 03. 2022 - 24. 03. 2022

Změny chování zákazníků, digitální transformace byznysu, zhodnocení e-commerce v číslech. I na to se zaměří letošní mezinárodní E-commerce summit.

Ilustrační foto, zdroj: Shutterstock

Ilustrační foto, zdroj: Shutterstock

Konference International E-commerce Summit se bude konat 23. a 24. března 2022 v prostorách Martinického paláce na Pražském hradě. Hlavním předmětem konference je aktuální vývoj e-commerce a vše, co v sobě tato onlinová oblast obsahuje. Jde o témata, jako jsou například změny chování zákazníků, nezbytnost digitální transformace byznysu, zhodnocení české e-commerce v číslech a faktech nebo budoucnost retailu v Česku.

Přední osobnosti světa e-commerce z Čech i ze světa představí nejnovější trendy, které aktuálně dominují této oblasti. Na dvoudenním maratonu přednášek, panelů a rozhovorů se hosté mohou těšit na více než 50 speakerů. Svými zkušenostmi z praxe přispějí na konferenci Dušan Zábrodský (Rockaway Capital), Martin Kasa (Pilulka.cz), Daniel Hejl (Productboard), Ondřej Fryc (Reflex Capital), Ondřej Bartoš (Credo Ventures) a mnoho dalších.

Pro návštěvníky budou zároveň v okolních sálech připraveny separátní akce. Ty se budou týkat specifičtějších kategorií e-commerce. Půjde o jednotlivé tematické bloky věnované například marketplaces, omnichannelu, logistice, ecomm trendům, financím, investicím, fúzím a ecomm nástrojům. Součástí IEC Summitu bude Funding kongres, konference zaměřená na způsoby financování ziskových i non-profit projektů z pohledu různých aktérů a investičních subjektů, korporací a dalších.

Kromě hlavního programu budou mít návštěvníci, kteří si zakoupí vstupenku, po celou dobu trvání akce možnost se sami aktivně zapojit do diskusí a networkingu. Vstupenky na akci, jejímž pořadatelem je Czech News Center, jsou k dispozici na webových stránkách akce.