Ecommerce Expo Prague se zaměří na zahraničí

Akce již proběhla 30. 01. 2018

Veletrh o e-commerce doprovodí odborná konference, vystoupí na ní i Brian McBride.

Brian McBride, foto: Marketing Festival

Brian McBride, foto: Marketing Festival

Veletrh Ecommerce Expo Prague doprovodí odborná konference, která se uskuteční souběžně s veletrhem 30. ledna 2018 na výstavišti v Letňanech. Návštěvníkům nabídne sérii byznysových a marketingových přednášek, které se budou věnovat zkušenostem se zahraničními trhy a expanzí či nastupujícím trendům v oblasti e-commerce.

Headlinerem akce bude Brian McBride, bývalý šéf britského Amazonu a nynější předseda správní rady online prodejce módy ASOS.com. Druhým zahraničním mluvčím je pak Andreas Reiffen, šéf Crealytics GmbH. Dvojici zahraničních řečníků doplní šestice tuzemských odborníků.

Jednodenní konference s českými i zahraničními hosty, která je součástí veletrhu o elektronickém byznysu Ecommerce Expo Prague, se bude konat v kongresovém sále PVA Expo Letňany. Vzdělávací část veletrhu nabídne přednáškový program pro šest set padesát účastníků. Na přípravě programu konference i celého veletrhu se podílí tým Marketing Festivalu Jindřicha Fáborského.

Mezi výrazné tváře konference mají patřit například Peter Topor z českého e-shopu Footshop.cz, jenž své zboží prodává on-line již v deseti zemích. Topor je zodpovědný právě za expanzi společnosti na zahraniční trhy.

Jednou z hlavních linek, která se bude prolínat celou konferencí, bude téma zahraničí. Přednášky přiblíží publiku tuzemské úspěchy, ale i rozbor neúspěchů na zahraničních trzích či stávající a nastupující trendy v oblasti e-commerce. 

Detailní informace najdete zde.

Z Ecommerce Expo Prague si můžete přečíst náš článek o tom, jak se postupně přibližují taktiky společností Amazon a Google.