Event Fest o virtuálních eventech a situaci na trhu

Akce již proběhla 23. 03. 2021 - 24. 03. 2021

Třetí ročník eventové akce Event Fest se odehraje ve virtuálním 3D prostředí.

Zdroj: Event Fest

Zdroj: Event Fest

Ve dnech 23. - 24. března proběhne ve virtuálním 3D prostředí 3. ročník on-line Event Festu s Expem a konferencí Event Vision.

Eventový trh nikdy nečelil v historii větším výzvám než poslední rok. Jsou řešením online a virtuální eventy? Kdy a za jakých podmínek se nastartují „živé eventy"? Jak se s aktuální situací vypořádali přední eventoví hráči a korporátní klienti? Na to se bude snažit odpovědět konference Event Vision. Uskuteční se ve středu 24. března a je rozdělena do dvou tematických bloků.

Konference Event Vision

1. Virtuální a online eventy

Ze zahraničních hostů vystoupí Salvatore Sagone, prezident světových eventových cen BEA World a CEO přední německé agentury VOK DAMS, p. Colja Dams. Z korporátních klientů své case studies představí Miroslav Tuček (Česká spořitelna), Sandra Plachá (Mercedes-Benz Cars Česká republika), nebo Juraj Probala (Deutsche Telekom IT Solutions Slovakia). Další mluvčí z řad eventových odborníků se podělí o své zkušenosti a vize, a to Jan Kubinec (AV Media Events), Vít Rozehnal (Česká eventová asociace), Roman Muška (Prague Convention Bureau), Štefan Kozák (Creative Pro), Yemi AD (JAD Pro) nebo Kateřina Horynová (Event Arena).

2. Návrat k živým eventům

Není žádanějšího stavu v eventové komunitě než návrat k živým eventům. Jak se na tento návrat připravují zástupci předních firem? Svá řešení představí a panelové diskuse se zúčastní Aleš Klemperer (MVP Events a iniciativa NoCovid), Marek Chvátal (O2 Universum), Martin Voňka (Metronome Prague), Luděk Vocílka (IN CATERING Group).

Event Expo (23. a 24. 3.2021)

V prostředí 3D platformy EventPorta se online odprezentuje řada dodavatelů eventových služeb. S každým vystavovatelem se bude možné spojit prostřednictvím živého videochatu.

Doprovodný program (úterý, 23. 3. 2021)

Na první den chystáme interaktivní doprovodný program ve formě kratších workshopů zaměřených na aktuální témata či zajímavé programy pro eventy.

Další informace najdete zde.

Event Fest: Budoucnost je v hybridních eventech

pátek 26. března 2021