Forum Media letos potrvá pět dní

Akce již proběhla 20. 11. 2017 - 24. 11. 2017

Výroční osmnáctý ročník konference Forum Media je nově roztažen do celého pracovního týdne.

Newsroom společnosti Economia, foto: Economia

Newsroom společnosti Economia, foto: Economia

Podzimní marketingová a mediální konference Forum Media změní při příležitosti svého 18. výročí koncept. Program roztáhne do pěti dnů, v rámci kterých chce v sídle Economie v pražském Karlíně a multifunkčním prostoru Vnitroblock, připravit osmnáct akcí s českými i zahraničními osobnostmi. Akce se uskuteční od 20. do 24. listopadu, pět konferenčních dnů zakončí velká networkingová party.

V mediální sekci se má Forum Media 2017 věnovat například fake news, a to s novou vedoucí BBC Reality Check Teamu Liz Corbin. Tématy budou také obchodní potenciál videí, pravidla pro zveřejňování citlivých informací anebo nové byznysové výzvy mediálních domů. „Marketingové eventy se budou věnovat například tématu lásky a nenávisti ke značce, prezentaci start-upů či content marketingu a krizovému PR. Do Prahy také dorazí výrazné mezinárodní tváře reklamního světa,“ přibližuje program za pořadatele manažer B2B titulů Economie Jaroslav Kramer.

Nový koncept bude také doprovázet změna prostředí i pojetí akcí. „Vybrali jsme jedno z nejzajímavějších pražských míst, holešovický prostor Vnitroblock, který přirozeně sdružuje lidi se zájmem o mediální i marketingová témata. Chceme se spojit s pulzujícím místem, kde se návštěvníci Forum Media 2017 budou cítit dobře,“ řekl Roman Latuske.

Podrobný program konference najdete zde.

Na konferenci Forum Media se diskutovalo mimo jiné o online videu a jeho obchodním potenciálu či o nutnosti vést v době krizové komunikace dialog.