Forum Media o budoucnosti komunikačního průmyslu

Akce již proběhla 23. 10. 2019

Konference Forum Media se letos zaměří na budoucnost komunikačního průmyslu. Večerní program vyplní show k 30 letům svobodné reklamy.

Forum Media 2018, zdroj: Forum Media

Forum Media 2018, zdroj: Forum Media

Další ročník konference Forum Media se uskuteční 23. října 2019 v pražském centru Cubex. Konference se letos koná pod názvem: Save the business s podtitulem: Jak řídit značku v době, kdy nás řídí zákazník. Program je rozdělen do třech sálů, ve kterých vystoupí několik desítek přednášejících. Podívají se na budoucnost komunikačního byznysu. Změnil internet úplně všechno a co nás ještě čeká? Komu věřit? A proč marketing ovládá zákazník, a ne my? To jsou některé z otázek, na které budou účastníci odpovídat.

Editor Adweeku, veterán z novin a reklamek David Griner, popíše na Forum Media reklamní a mediální byznys z pohledu potřebných schopností accountů a kreativců v digitální době.

Britský televizní psycholog Darren Stanton promluví o tom, jak v kampaních rozpoznat lež od nadsázky a opinion makery, kteří sami nevěří tomu, co propagují.

Jamie Credland jako obsahový stratég představí nový život magazínu The Economist pod heslem „jak překlopit 175 let starou značku časopisu do digitálního videa a vydělat na tom“.

Mezi dalšími vystupujícími jsou např. i Jakub Hodboď (Ogilvy Social Lab), Alessandro Diana (Accenture Interactive), Crispin Manners (Onva Consulting), Madhav Chinnappa (Google), Petr Dvořák (Česká televize), John Shield (BBC), Josef Havlíček (Facebook), Libuše Šmuclerová (CNC), Zuzana Řezníčková (Economia), František Vrábel (Semantic Visions) nebo Martin Jan Stránský (neurolog a vydavatel).

Večerní program pak obstará show k třiceti letům svobodné reklamy.

Po jejím skončení vystoupí jako závěrečný host konference bývalý slovenský prezident Andrej Kiska.

Po skončení oficiálního programu bude od 18:00 hodin zařazena jako bonus pro účastníky neveřejná předpremiérová projekce dokumentu ČT „Díra na trhu“ o počátcích českého reklamního trhu v devadesátých letech.

Podrobné informace o programu a celé akci najdete zde.