Friends of Pets o obchodních výzvách v segmentu pets

Akce již proběhla 07. 09. 2022

Obchod aktuálně stojí před výzvami v podobě zvyšujících se nákladů na vstupy a provoz. Jak se to odrazí na segmentu potřeb pro domácí zvířata, napoví konference Friends of Pets.

Zdroj: Blue Eevnts

Zdroj: Blue Eevnts

Odborné setkání obchodníků, výrobců a dodavatelů potřeb pro domácí mazlíčky Friends of Pets 2022 proběhne 7. září 2022 v KC City v Praze. Vedle aktuálních dat o spotřebitelském chování nabídne novinky ze světa potřeb pro domácí zvířata.

Obchod aktuálně stojí před výzvami v podobě zvyšujících se nákladů na vstupy a provoz. Kupní síla zákazníků klesá. Jaký bude mít tento stav dopad na segment potřeb pro domácí mazlíčky, který byl v posledních letech ve znamení humanizace a posunu k prémiovým produktům, bude jedním z klíčových témat konference.

Aktuální data o dopadech inflace na spotřebitelské chování v kamenném prodeji a v rámci e-commerce představí Rita VachkováNielsenIQ a Martin SlavětínskýHeureky. O potenciálu prémiových řad a trendech v holistické péči o mazlíčky bude mluvit Štefan Sarvaš ze společnosti Mars. Novinku v komplexní péči o čtyřnohé přátele na českém trhu představí Pavlína Rochová z buddyvet.

Tomáš Bajtler osvětlí pozadí vzniku aktuální komunikační kampaně PetCenter, kterou musel obhájit před konzervativním vedením společnosti. O komunikaci tématu udržitelnosti směrem k zákazníkům bude mluvit Karolína Čápová z VAFO Praha a o komunikaci výrobce směrem k majiteli nezávislé prodejny bude řeč v rozhovoru s Alešem Mrišou stojícím za úspěšnou značkou Pejskovice.

Více o konferenci, programu a aktuálních slevách v rámci registrace je možné najít na www.friendsofpets.cz. Konference Friends of Pets z produkce Blue Events se uskuteční popáté.