Influencer marketing ve službách značky

Akce již proběhla 24. 01. 2023

Jak si vybrat vhodného influencera, efektivně nastavit vzájemnou spolupráci a co nejlépe změřit její výsledky, napoví online setkání Marketing Meeting.

Ilustrační foto, zdroj: Shutterstock

Ilustrační foto, zdroj: Shutterstock

I v příštím roce chystá Internet Info online setkávání Marketing Meeting. První z nich proběhne online 24. ledna, a to Influencer marketing ve službách značky.

Co nabízí program?

Nejčastější chyby při spolupráci s influencery

Chcete vědět, jak se vyhnout nejčastějším chybám v influencer marketingu? V přednášce Iva Veselého se dozvíte, co si pohlídat při oslovování influencerů, jak nastavit cíle a podmínky spolupráce, jak si vyhodnotit její výsledky nebo proč a jak správně spolupráci označovat.

Nepodceňte (právní) přípravu každé spolupráce

Kromě marketingové oblasti je potřeba nepodcenit ani tu právní. Andrea Voříšková z advokátní kanceláře eLegal poradí, co vše si pohlídat ve smlouvě před zahájením spolupráce, nebo na co si dát pozor při prezentaci produktu, na který platí přísná regulace reklamy.

Influencer marketing v Alza.cz

Monika Jančová vysvětlí, proč se v Alza.cz rozhodli využívat influencer marketing a jak zapadají influenceři do full marketingového mixu. Podle jakého klíče ambasadory vybírali? Jaká jsou očekávání a jak dosavadní spolupráci s influencery v Alza.cz hodnotí? Součástí přednášky budou také ukázky kampaní a poučení z jejich realizace.

Content creators jako budoucnost marketingu

Kdo jsou to content creators a proč jsou tak populární? Jan Vohralík z WeDigital se zaměří na nastupující trend, kdy značky začínají využívat obličeje ze sociálních sítích i na svých platformách pro vznik nativního obsahu a budování vlastního profilu. Dozvíte se, jak s nimi pracovat, jaké jsou výhody a kam tento trend směřuje.

TikTok influenceři – jak na to

Vítem JandouTikTokuj.cz si projdeme celkový proces kampaně s influencery od počátečního briefu až po zveřejnění videa a následnou propagaci skrze placenou reklamu. Představí tipy, triky a praktické ukázky spolupráce s influencery na TikToku.

Testfluenceři: cílovku vám nejlépe pomůže oslovit cílovka

Propojení influencerů, jejich publik a uživatelského testování pomáhá značkám s WOM i autentickým obsahem. Na přednášce Rostislava Starého ze společnosti Konektor si ukážeme konkrétní kampaně a jejich výsledky.

Na webu konference najdete kompletní anotace přednášek i medailonky spíkrů. Přihlásit na akci se můžete prostřednictvím online formuláře zde. Marketing Meeting – Influencer marketing ve službách značky proběhne 24. ledna 2023 od 10:00 online.