Jak se vyznat v záplavě marketingových nástrojů

Akce již proběhla 02. 12. 2021

Konference Nástroje v marketingu ukáže nástroje pro zefektivnění každodenní marketingové práce.

Zdroj: Shutterstock

Zdroj: Shutterstock

Na trhu je velké množství marketingových nástrojů a vyznat se v nich není jednoduché. S pomocí zorientovat se v jejich nabídce chce online konference Nástroje v marketingu. Její řečníci 2. prosince představí efektivní nástroje z různých marketingových oborů a ukáží, v čem by mohly být prospěšné.

K vidění budou příklady využití nástrojů jako Canva, Figma, BulkGate, Emplifi CX, Targito a další v praxi.

Výběr z přednášek

Efektivní výběr nástrojů automatizace marketingu

Ucelený pohled na to, co je potřeba k optimální míře automatizace marketingu při udržení jednoduchosti a jasného přehledu klíčových metrik, představí Peter Podolinský z agentury dotcom.cz, který má zkušenosti přímo z Facebooku či platformy ROI Hunter.

Nejlepší možná grafika bez externího grafika (a ideálně zadarmo)

David Svoboda z Visual Design ukáže možnosti grafického nástroje Canva, které už dnes zdaleka přesahují tvorbu příspěvků na sociální sítě či tisk letáků. Zaměří se na praktické věci, jako jsou nejčastější chyby v grafickém návrhu či proč je dobré udržovat vizuální identitu značky.

Jak se nezbláznit ze spolupráce s influencery

Příspěvek Davida Janíčka, CEO BarterMe, ukáže, jak pomocí automatizovaného nástroje spravovat kampaně během spolupráce s mikroinfluencery a měřit jejich úspěšnost, co si pohlídat i jak se vyvarovat nejčastějších chyb.

Jednotná platforma zaměřená na zákaznickou zkušenost

David MountainEmplifi představí ucelenou CX platformu spojující marketing, obchod a péči o zákazníka, ve které mají značky k dispozici jednotná data a poznatky o zákaznících. 

Jak (s)právně na cookies lištu

Podmínky pro zpracování cookies jakožto osobních údajů se u nás opět mění. Bohužel to zatím neznamená rozloučení se s otravnými lištami, spíše naopak. Přednáška Tomáše PauchaeLegal se zaměří na to, jak i nadále získat co nejvíce cenných informací o uživatelích, a přitom zůstat v mezích práva.

Další informace najdete na webu konference Nástroje v marketingu, vstupenky jsou k dispozici na stránkách Tuesday.cz.