Konference ČMAPM: Jak se ženy prosazují v byznysu

Akce již proběhla 26. 04. 2022

V pražském hotelu Chateau st. Havel a rovněž přes online stream proběhne čtvrtý ročník konference s názvem Ženy v byznysu, jejím hlavním tématem bude „Umění se prosadit“.

Zdroj: Ženy v byznysu

Zdroj: Ženy v byznysu

V pražském hotelu Chateau st. Havel se v úterý 26. dubna uskuteční čtvrtý ročník konference s názvem Ženy v byznysu, jejím hlavním tématem bude „Umění se prosadit“. Akci organizují společně Ženy v byznysu a Českomoravská asociace podnikatelek a manažerek (ČMAPM). Na celodenní konferenci vystoupí 13 řečníků, a to z nejrůznějších oborů. Celá akce se bude rovněž streamovat online.

„Konferenci navštěvují podnikatelky, manažerky i ženy na volné noze, které se chtějí inspirovat a sebevzdělávat. Čtvrtý ročník nebude pouze o zajímavých přednáškách, ale v programu jsou také workshopy, konkrétní ukázky a techniky, které lze využít během vyjednávání, prezentace nebo například zvládání emocí. Součástí akce bude i networking, který je pro byznys také velmi důležitý,“ říká Alena Barnová, spoluzakladatelka konference Ženy v byznysu.

Účastníci se mohou těšit na řadu zajímavých řečníků a významných žen. Jednou z nich je například Veronika Dulíková, která je vědeckou pracovnicí Českého egyptologického ústavu FF UK. Egyptoložka na své přednášce přiblíží, jak se nenechat odradit od okolí a stereotypů a prosadit se v neobvyklé kariéře. Známá moderátorka Adela Vinczeová zase prozradí, proč se dokázala prosadit a které klíčové momenty v jejím životě vedly k nastartování její kariéry.

Mezi další vystupující patří například spoluzakladatelka Fondee Eva Hlavsová, prezidentka PETROF Group Zuzana Ceralová Petrofová, Rut Bízková, předsedkyně správní rady ISFOR, z.ú., Radka Šušková, Jednatelka, interim manažerka v New Dimension, s.r.o., 1. místopředsedkyně KDU-ČSL Šárka Jelínková, Barbora Riedl Černíková, psychoterapeut a také Managing Director v SHL Talent Assessment či lektorka improvizace Michaela Puchálková.

Na pódiu nebudou chybět ani muži. Radim Pařík, který patří mezi nejlepší strategické vyjednavače v Evropě, ženám ukáže, jak si mohou definovat vlastní cílový prostor, jak říct, co chtějí, aniž by působily agresivně. Ondřej Staněk zase prozradí, jak vystupovat sebevědomě před publikem i před kamerou. Nakonec Milan Pařil, Gallup-Certified Strengths Coach, Inpram a.s. v duetu s Petrou Plemlovou, zakladatelkou unuo.cz unuodesign.cz a PICKI.cz, ukáží, zda je zapotřebí hlavně talentu nebo píle.

Vstupenky „naživo“ jsou už pro letošní ročník vyprodány, můžete se ale pohodlně zúčastnit online.