Konference o placené online reklamě PPC Restart

Akce již proběhla 22. 09. 2022

Konference je určená pro PPC specialisty, provozovatele webů, majitele e-shopů, marketingové manažery, online marketéry, agenturní i freelance konzultanty.

PPC Restart 2021, zdroj: Taste

PPC Restart 2021, zdroj: Taste

Celodenní konferenci PPC Restart, která se zaměřuje na placenou internetovou reklamu, pořádá od roku 2017 digitální agentura Taste. Akce je nyní největší offline konferencí o PPC v České republice. Letos se bude konat 22. září 2022 v multifunkčním centru Dlabačov v Praze. Konference je určená pro PPC specialisty, provozovatele webů, majitele e-shopů, marketingové manažery, online marketéry, agenturní i freelance konzultanty. Přednášky ocení jak méně zkušení specialisté, tak i mágové v PPC.

Program začne v 9:00. Průvodcem konference bude moderátor Michael Koch. V agentuře Taste je na pozici Head of Business a spoluzakládal server Digichef.

Milan Formánek si přichystal přednášku založenou na zasazení PPC do širšího kontextu. Posluchači si odnesou si tipy, jak uspět v dnešní dynamické době na základě osvědčených nadčasových přístupů z komplexního marketingu.

Tomáš Hurt z MarketUpu ukáže na konkrétních příkladech, jak využít Google BigQuery při správě (nejen) výkonnostních kampaní a zodpoví, proč se vyplatí investovat čas do práce s tímto nástrojem.

Na problematiku, jak využít maximální potenciál kampaně Performance Max, se zaměří Jan Janoušek z Taste. Tento typ kampaně od základu změnil pohled na účty v Google ads.

Lukáš Bartošek z Business Factory poradí, jak reagovat na trendy a sezónnost, dynamicky měnit produktové sety, vytvářet vlastní segmenty a využívat produktová data napříč kanály.

Milan Cidilo z 6clickz vysvětlí, jak využít TikTok na maximum, když je CPM v podstatě zadarmo.

David Janoušek z Taste představí metriku Share of Search. Ve své přednášce shrne, jaký byl vývoj metriky v roce 2021 a proč se vyplatí tuto metriku v dlouhodobém měřítku sledovat.  

 Petr Bureš a Julie Kneblová z uLab prozradí, jak maximalizovat výkon RSA reklam. Zaměří se na analýzu dopadu RSA na reklamní účty a představí praktické tipy, jak reklamy optimalizovat pro co nejlepší výkon a dosah.

 Radek Laci bude mluvit o tom, jak díky funkčnímu pohybu předcházet různým fyzickým potížím, které způsobuje práce u počítače. Prozradí, proč je důležité vnímat napětí v těle jako signál, se kterým je třeba vhodně pracovat, nebo že ergonomická židle a správné sezení nás samo o sobě nezachrání.

 Jan Kvasnička, UX designer, CRO specialista a stratég na volné noze připravil checklist, jak postupovat a co všechno zkontrolovat při zahajování spolupráce s novým klientem.

 Blanka Kudrnová, která se v Bonami specializuje na výkonnostní reklamu na sociálních sítích, prozradí, jak rychle se dá na Pinterestu vydělat milion.

Lucie Hvězdná, která vede a hlavně podporuje v Seznam.cz tým konzultantů Zboží.cz, přinese case study, jak využít nové možnosti pro posílení prodeje či získání více konverzí a zákazníků.

Tomáš Komárek ve své přednášce odhalí, jak využít sales ke zlepšení efektivity akviziční části marketingu a naopak, jak může marketing pomoci s úspěšným dokončením prodeje. Představí přehled o tom, jak si nastavit spolupráci se sales týmem, co si pohlídat v rámci nákupního procesu a tipy na nástroje, které jednotlivé aktivity salesu zefektivní.

Více na stránkách: https://www.ppcrestart.cz/