Konference pro projektové manažery Project Restart

Akce již proběhla 05. 05. 2022

První ročník konference Project Restart 2022 se zaměří na projektové řízení, určená je pro projektové manažery.

Zdroj: Shutterstock

Zdroj: Shutterstock

Na trendy v projektovém řízení se zaměří celodenní konference Project Restart. Program je určený pro projektové manažery, key accounty, vedoucí týmů, majitele firem, provozovatele webů, agenturní i freelance konzultanty. Přednášky ocení jak nováčci v řízení projektů, tak zkušení projektoví manažeři na vedoucích pozicích. 

Koná se 5. května 2022 v multifunkčním centru Dlabačov v Praze. První ročník konference připravuje digitální agentura Taste

Průvodcem konference bude Michael Koch. Věnuje se digitálnímu a politickému marketingu, který vnímá očima projektového managementu. V agentuře Taste zastupuje pozici Head of Business, spoluzakládal také server Digichef.

O změnách bude přednášet Marian Jelínek. Hokejový trenér, kouč, manažer a autor řady knih. Již více než 25 let se zabývá sportovní psychologií a mentálním koučinkem.

O tom, že cíle mění vše, především naše projekty, nás přesvědčí Jan Řezáč, designer a konzultant digitálních projektů. Napsal první českou knihu o procesu návrhu webu, Web ostrý jako břitva. Založil a rozvíjí designově-konzultační agenturu House of Řezáč.

O systémově řízené firmě v éře generace Z bude přednášet Jan Makovička. Honza je vystudovaný vývojář a ekonom, který spoluvlastní a vede digitální agenturu Taste. 

Josef Hajkr vysvětlí, jak být úspěšným lídrem projektů. Josef je výkonný ředitel SHINE Consulting s.r.o. a má 25 let praxe jako projektový manažer, konzultant, mentor a lektor.

Lepší organizaci práce na projektech představí Karel Dytrych. Ukáže, jak dobrá komunikace, pořádek a vhodně nastavené procesy mohou posouvat projekty kupředu. Karel se jako kapitán Freelo.cz snaží zjednodušovat podnikání druhým. Natáčí podcast Z Podpalubí, školí efektivní organizaci práce a projektové řízení v týmech. Od roku 2017 se snaží vzdělávat a posouvat česko-slovenskou SaaS scénu skrze projekt SaaSkaři.

Daniel Gamrot, expert na osobní produktivitu, time management a využití moderních digitálních nástrojů ve firmách poradí s budováním produktivních návyků.

Igor Gorný a Vašek Macíček se podělí o své case study: Co nám pomohlo vytvořit opravdu velký B2B e-commerce projekt.

Další řečníky představí pořadatelé v následujících dnech.  Více na stránkách: www.projectrestart.cz