Marketing Meeting: Jak co nejlépe poznat svého zákazníka?

Akce již proběhla 14. 06. 2022

Témata komunikace se zákazníky a i to, jak efektivně analyzovat zákaznické potřeby, rozebere konference marketing Meeting.

Zdroj: Shutterstock

Zdroj: Shutterstock

Na online konferenci Marketing Meeting Jak co nejlépe poznat svého zákazníka, která proběhne 14. června, se budou probírat témata správné komunikace se zákazníky a i to, jak efektivně analyzovat zákaznické potřeby. Seznamte se s programem.

Poznání cílové skupiny v hektické době

Jak se i v dnešní rychlé době vypořádat s výzkumy, které vám pomohou v tom poznat detailně vaši cílovou skupinu? Poradí Tomáš Cibor z obsahové a komunikační agentury Boomerang Communication.

Postavte se problému čelem a pochopte svého zákazníka

Marketingoví specialisté se často bojí výzkumu, a proto ho ve své praxi nevyužívají. Přitom je klíčem k poznání cílové skupiny. Jak se k výzkumu zodpovědně postavit, poradí pánové Matez Jindra a Honza Páv z výzkumné agentury Makevision, která se zaměřuje především na hlubší poznání zákazníků středně velkých firem.

Váš produkt není to, co lidé chtějí

Zákazníky definují jejich potřeby v různých situacích, do kterých se každý den dostávají. Jak potřeby a situace související s vaším produktem poznat? Jak změřit jejich sílu? Na které se vyplatí upřít pozornost a na kterých postavit růst vaší značky? To vše na praktických příkladech z řady výzkumů ukáže Vojtěch Prokeš ze společnosti Behavio Labs, která se zabývá aplikací behaviorálních věd v marketingovém výzkumu.

Proměna zákaznického chování v následujících letech v e-commerce

Nad tím, jak se bude měnit zákaznické chování v následujících letech v e-commerce, se zamyslí Radek Hudák ze Shoptetu. Vycházet bude ze sebraných dat z tuzemska i zahraničí.

Další témata otevřou spíkři z Ogilvy a GroupM, podívají na stav Brand Experience v České republice, o připoutání pozornosti díky behaviorální vědě zase promluví zástupci z Pickerley.

Projděte si celý program.

 Akce proběhne online 14. června 2022 od 10:00. Všechny důležité informace najdete na webu.