Marketing Meeting: Jak vytěžit z TikToku maximum

Akce již proběhla 09. 11. 2023

Marketing Meeting přinese tipy z praxe, jak tvořit a optimalizovat organický obsah, reklamní kampaně i jak na spolupráci s influencery na TikToku.

Přednášející na Marketing Meeting, zdroj: Internet Info

Přednášející na Marketing Meeting, zdroj: Internet Info

Jak rozjet a vypilovat smysluplnou komunikaci se zákazníky na nejrychleji rostoucí sociální síti TikTok, na jakých trendech je založený organický obsah a jak uchopit tuto platformu k růstu byznysu vám budou povídat odborníci na sociální sítě a značky během konference Marketing Meeting: Co ještě nevíte o TikToku. Přinese praktické tipy z praxe jak na tvorbu obsahu a videí, využití a optimalizaci placených formátů, spolupráci s influencery i jaké metriky je třeba v kampaních sledovat.

Konference proběhne 9. listopadu online, přičemž každý účastník získává záznam zdarma.

Témata přednášek

  • Jak z TikToku vytěžit maximum

Jak využít TikTok jako silný nástroj pro růst byznysu v digitálním světě, ukáže na konkrétních kampaních a jejich výsledcích Vít Janda ze ShortPRO (dříve TikTokuj.cz). Prozkoumáme s ním také, jaké jsou aktuální možnosti monetizace na platformě, od přímých reklamních kampaní až po spolupráce s influencery.

  • TikTok v kontextu ostatních social platforem

Jak si TikTok stojí jako reklamní médium ve srovnání s dalšími sociálními sítěmi generace Z? Anna Hospodárová z Publicis Groupe představí data o uživatelích, způsob, jak zde konzumují obsah, i to, pro jaký typ kampaní se tato populární video platforma hodí.

  • Jak zaujmout na TikToku třeba jako účetní firma?

Ředitelka a majitelka účetní firmy UOL Jana Jáčová předvede, jak vytvářejí obsah na TikToku, kolik je to stojí a co jim to vlastně přináší

  • Cesta Kauflandu na TikToku od bodu A po generaci Z

Rozdíl mezi uživatelským a firemním profilem na TikToku je veliký, přesto byste ho na první pohled neměli poznat. Jan Molina předvede, jakou strategii zvolil pro Kaufland ČR i jaké jsou překážky na cestě s cílem oslovit generaci Z. Podělí se o zkušenosti své, o rady přímo od TikToku a samozřejmě o inspiraci, která přináší výsledky.

  • Jak najít a využít TikTok trendy

Že nevíte, co je „side eye” nebo „beige flag”? Společně s Kristinou Rudišovou a Annou Vaňkovou z Fragile media se podíváme na to, co je základem úspěšného TikTokového videa – na trendy. Jak vlastě vznikají, kde je hledat a jak používat. Nebudou chybět konkrétní příklady z českého rybníčku.

  • TikTok jako součást media mixu brandových kampaní

Pojďme se spolu podívat i na tvrzení podložená čísly. Jakou roli může hrát TikTok v brandových kampaních, jaké typy kampaní nám TikTok nabízí, jaké jsou jejich výhody a nevýhody či jaké metriky je důležité sledovat? Jakými optimalizacemi můžeme dosáhnout kvalitnějších výsledků? O praktické zkušenosti z oboru se s vámi podělí Klára Černá z Visibility.

Přihlásit se na Marketing Meeting: Co ještě nevíte o TikToku můžete na stránkách konference, kde najdete i kompletní anotace přednášek i medailonky řečníků.