Na Brand Managementu vystoupí i Thomas Barta

Akce již proběhla 30. 09. 2020

Konference o značkách Brand Management se má uskutečnit na konci letošního září, tématem je marketing jako superlídr.

Thomas Barta, zdroj: Blue Events

Thomas Barta, zdroj: Blue Events

Společnost Blue Events uspořádá 30. září konferenci Brand Management v Cubex Centru Praha. Hlavním řečníkem bude Thomas Barta, světově uznávaný odborník na leadership.

Cílem konference je pomoci marketingu, aby získal ve firmách větší váhu. Teď je podle organizátorů ta pravá chvíle, aby marketing prokázal svou hodnotu a pomohl firmám růst a lépe sloužit jejich zákazníkům. Proto je letošním hlavním tématem „Jak udělat z marketingu superlídra“.

„Pro marketéry není tento rok žádný med. Marketing je klíčem k dlouhodobému úspěchu. Ale letos do něj mnoho firem neinvestuje tolik, kolik by měly. Teď přišla Vaše chvíle. Zamyslete se nad tím, co musíte změnit, aby se z Vás stal marketingový lídr,“ vzkazuje Thomas Barta. Jeho prezentace jsou opakovaně hodnoceny jako ty nejlepší na konferencích firem jako Google či Adobe po celém světě.

Je autorem bestselleru The 12 Powers of a Marketing Leader, kde na základě 68.000 vstupů ze 170 zemí odhaluje, jak se stát úspěšným marketérem. Prvních 200 účastníků registrovaných na konferenci Brand Management 2020 navíc získá výtisk této knihy zdarma. „Věříme, že silné značky potřebují silné lídry. Intenzivně pracujeme na programu konference, kde dále vystoupí především ti, kterým se daří posilovat roli marketingu ve firmách a dlouhodobě růst,“ říká Jan Patera, partner společnosti Blue Events. Do pátku 21. srpna je možné pořídit vstupné za zvýhodněnou cenu Early Birds pro včas registrované.

Brand Management je největší česká konference o značkách s dvacetiletou tradicí. Loňský ročník navštívilo pět stovek účastníků. Na shrnující video se můžete podívat níže.

Více informací o konferenci Brand Management 2020 najdete zde.

Současná krize je pro marketing příležitost

čtvrtek 1. října 2020

Bez spřízněných kolegů z firmy si marketing své neprosadí

pondělí 5. října 2020