Na Marketing With Love vystoupí Pastier nebo Jaroš

Akce již proběhla 14. 02. 2019 - 15. 02. 2019

Nezisková organizace Marketing With Love pořádá druhý ročník stejnojmenné konference s workshopy.

 

Na otázku, zda je lepší vytvářet sny, nebo honit nákupy, se pokusí odpovědět druhý ročních konference Marketing With Love, která se bude konat 14. a 15. února 2019 v pražském Royal Theatre & Club Chic. Na konferenci vystoupí mimo jiné Martin Jaroš nebo Michal Pastier. Připraveny jsou také navazující workshopy.

Konference je určena nejen pro marketingové a e-commerce manažery, ale i pro manažery firem, kteří chtějí porozumět a lépe komunikovat se svými marketingovými specialisty nebo agenturami.

Kapacita konference je sto míst, což má přinést intenzivnější zážitek z celé akce. První den je zaměřený na přednášky, druhý den patří workshopům, které ve většině případů povedou samotní řečníci. Výtěžek z celé konference věnují organizátoři Nadačnímu fondu Veroniky Kašákové Restart.

Mezi řečníky vystoupí osm expertů, například reklamní expert Martin Jaroš, Michal Pastier (spolumajitel a kreativní ředitel agentury Zaraguza a branding studia GoBigname),Tomáš Havryluk (místopředseda představenstva Alza.cz), Matěj Matolín (recruiter, který řeší nábor lidí od Silicon Valley po Českou republiku), Václav Pavlečka (šéf startupového fondu Air Ventures), dále marketingový expert Josef Havelka, Jakub Horák, který například vymyslel heslo „Pomáhat a chránit” a Jan Řehák, expert na tvorbu komunikačních konceptů a mediální plánování.

„Našim cílem je vytvořit co nejpřínosnější marketingovou konferenci pro její návštěvníky a ne chytit co nejvíc Pokémonů. Proto nám nevadí oslovovat řečníky z loňských ročníků,” vysvětluje svoje záměry Radek Doležal, předseda organizace.

Další informace k akci je možné najít na webových stránkách.