Na Performance 2020 přijedou Irvin či Taylor

Akce již proběhla 22. 05. 2018

Na druhý ročník setkání o výkonnostním marketingu přijedou Andy Taylor či Mark Irvin.

Foto: Performance 2020

Foto: Performance 2020

Dva z deseti nejvlivnějších PPC expertů na světě, Andy Taylor a Mark Irvin, vystoupí v květnu 2018 na konferenci Performance 2020. Druhý ročník tuzemského setkání o výkonnostním marketingu přivítá více než 12 řečníků a 300 hostů. Tématem přednášek budou aktuální trendy, jako je lokální vyhledávání, propojení online a offline kanálů, mobilní reklama nebo měření ROPO efektu. 

Performance 2020 navazuje na první ročník, jehož se účastnilo více než 350 návštěvníků. Za akcí stojí konzultační společnost Acomware. Z dalších zahraničních mluvčích dorazí například Mariusz Gąsiewski (Google), Mariia Bocheva (OWOX) nebo Warren Knight (Think Digital First), který v prvním ročníku pobavil hosty svým tanečním vystoupením.

Jedním z hlavních témat konference bude propojení online a offline kanálů. Andy Taylor promluví o významu lokální reklamy. Na řadu přijde též využívání mobilní reklamy, o čemž promluví Mariusz Gąsiewski. Warren Knight se letos zaměří na problematiku marketingu na sociálních sítích. Z tuzemských odborníků nebude chybět například Petra Pacáková (Acomware) nebo  Hana Zachová (Glami), která vysvětlí, jak využívat videoreklamu na YouTube coby výkonnostní kanál.

Konference Performance 2020 proběhne 22. května v Národním domě na Vinohradech. Více informací najdete na www.performance2020.cz

Na konferenci se mluvilo o výkonnostních kampaních i o současné situaci v digitálním odvětví, více si můžete přečíst v našem článku o duopolu Googlu a Facebooku