Na první konferenci Effie přijede i Karmali ze CNN

Akce již proběhla 06. 11. 2019

První ročník konference Effie se bude konat před vyhlášením vítězů stejnojmenné soutěže.

Faisal Karmali, zdroj: AKA

Faisal Karmali, zdroj: AKA

Letošní ročník soutěže Effie, kterou každoročně organizuje Asociace komunikačních agentur, se poprvé ve své historii spojuje i s půldenní konferencí. Ta se bude konat v prostorách Galerie Lucerna na téma Efektivita marketingové komunikace. 

Konferenci bude moderovat Jan Binar, CEO McCann Worlgroup Prague, který otevře proud příspěvků přednáškou „Cesta k efektivitě. Kde jsme? Jak nejefektivněji zlepšit plánování, dodání i prokazování efektivity“, v níž představí mimo jiné základní výsledky výzkumu AKA o hodnotě komunikačního/marketingového oboru.

Dále na konferenci vystoupí Faisal Karmali, Senior Director of Business Operations ze CNN International Commercial, jenž přijíždí na pozvání skupiny Prima, která v horizontu několika měsíců spustí zpravodajskou multiplatformu CNN Prima News. Faisal bude mluvit na téma „Brands, publishers and consumers – how the conversation is changing”. Buzzwordy „clienteling“ a „personalized customer experiences” se bude zabývat Cecilia Floridi z DataLab. Tereza Báčová z reklamní skupiny Serviceplan bude srovnávat český a německý trh a marketingový specialista Miroslav Černý vystoupí s příspěvkem „Give your audience chance to get it effortlessly”.

Ve večerních hodinách naváže na konferenci vyhlášení vítězů soutěže Effie, které bude probíhat v kině Lucerna, kde přímo před zraky přítomných vybere užší porota Grand Prix. 

Z konference si můžete přečíst náš článek CNN: Důvěra u čtenářů a zadavatelů je na prvním místě.

Které práce na Effie zvítězily, si můžete prohlédnout v našem přehledu.