Na Restartu myšlení vystoupí Szantó nebo Šebek

Akce již proběhla 06. 06. 2019

Šestý ročník konference Restart myšlení nabídne inspiraci například od reportéra Jakub Szantó, spisovatelky Sylvy Lauerové nebo lékáře Tomáše Šebka.

Zdroj: Restart myšlení

Zdroj: Restart myšlení

Šestý ročník konferenceRestart myšlení, kterou pořádají společnosti LMC a agentura Dark Side, se bude letos konat ve čtvrtek 6. června ve Vnitroblocku v Tusarově ulici v pražských Holešovicích.

Svůj příběh i možnou inspiraci nabídne například chirurg a účastník misí Lékaři bez hranic Tomáš Šebek, textař, zpěvák a jeden ze zakladatelů skupiny Lunetic Martin Kocián, bývalý hokejista NHL Jiří Tlustý, který se kvůli zdravotním obtížím pustil do podnikání s doplňky stravy, či televizní reportér Jakub Szantó, jenž prozradí, jak si ve válečných konfliktech, revolucích, občanských válkách a převratech zachovat zdravou duši. Zakladatel serveru MladýPodnikatel.cz Jiří Rostecký bude vyprávět o tom, jak se našel v inspirování jiných, v přednášení na školách a pomáhání potřebným. Návod, jak uskutečnit své sny, nabídne spisovatelka a básnířka Sylva Lauerová. A Mirka Čejková, jedna z nejvýraznějších porevolučních tváří televizních obrazovek, ukáže, k čemu ji dovedla její postižená dcera.

„Jelikož víme, že k osobnímu restartu je potřeba nejen odhodlání a pevná vůle, ale často i nějaký ten finanční obnos navíc, věnujeme z každé prodané vstupenky 300 korun na konto obecně prospěšné společnosti Asistence. Ta poskytuje sociální služby přibližně 250 lidem s tělesným a kombinovaným postižením ročně,“ doplňuje manažerka konference Anna Kaldararová.

Do 9. května je možné pořídit vstupenku za 3 000 korun bez DPH, později za 4 000 korun. Více informací naleznete zde.