Na televizní konferenci AKTV vystoupí Mark Ritson

Akce již proběhla 01. 10. 2018

Asociace komerčních televizí pořádá svou třetí konferenci, na kterou zve Marka Ritsona a další světové řečníky.

Mark Ritson

Mark Ritson

Na pražské konferenci, kterou pořádá Asociace komerčních televizí (AKTV) společně se slovenskou Asociáciou nezávislých rozhlasových a televíznych staníc Slovenska (ANRTS) vystoupí marketingová osobnost současnosti – Mark Ritson, univerzitní profesor a marketingový expert. Konference se uskuteční v Praze v pondělí 1. října 2018.

Mark Ritson je profesorem marketingu na Melbourne Business School a hostujícím profesorem marketingu na Singapurské univerzitě managementu a dalších předních světových obchodních školách. Kromě akademické sféry se v praxi Mark věnuje také strategiím značek, průzkumu trhu, segmentaci, CRM anebo marketingové komunikaci. Třináct let pracoval jako interní expert pro LVMH – největší skupinu luxusního zboží, do které patří značky jako Louis Vuitton, Dom Perignon, Fendi, Tag Heuer, Dior a Hennessy. Dlouhodobě přispívá do magazínu Marketing Week.

Kromě Marka Ritsona vystoupí na konferenci s názvem Boost Your Media Performance také vedoucí výzkumu britské marketingové asociace Thinkbox Nicole Greenfield-Smith, která představí závěry svého letošního výzkumu Profit Ability: the business case for advertising. O své nejlepší best practice se s hosty konference podělí Chris Goldson, Director of Creative Works and Commercial Marketing, z nejsledovanější britské komerční TV skupiny ITV. Důraz na české a slovenské podmínky a potřeby bude diskutován v klientském panelu.

Více informací o konferenci najdete na stránkách AKTV zde.

Shrnutí z vystoupení Marka Ritsona si můžete přečíst zde.