Online konference Marketing v době (korona)krize

Akce již proběhla 16. 06. 2020

Online konference Marketing v době (korona)krize chce přinést návody, jak reagovat na změny ve spotřebitelském chování během krize.

Zdroj: Shutterstock

Zdroj: Shutterstock

Online konference Marketing v době (korona)krize se uskuteční 16. června a chce přinést návody, jak reagovat na změny ve spotřebitelském chování během krize. Zaměří se i na to, proč je potřeba urychlit inovace a jak kreativněji využívat rozpočet.

Jaroslav Malina z agentury McCann Prague uvede příklady, jak značky u nás i v zahraničí mění v době krize své marketingové strategie.

Na světě je nový buzzword – low touch economy, který vede k rozvoji e-commerce. Roman Hřebecký z agentury Pábení ukáže, jak na základě dat zabíjet nesmyslné projekty.

Dopady krize mají vliv nejen na rozpočty a rozložení investic do jednotlivých médií, ale i na strategii a taktiku mediální komunikace. Jak se na tuto nově nastalou situaci co nejlépe připravit, prozradí mediální konzultant Petr Majerik.

Filip Ekl z agentury Sherpas představí doporučení pro pět základních oblastí spojených s nákupním chováním zákazníků českých e-shopů například v době karantény.

Břetislav Stromko za Dáme jídlo prozradí, co vše krize přinesla a vzala ve světě rozvozu jídla, jak se s tím firma popasovala, čím si prošla a jak musela rychle reagovat na měnící se situaci.

Podrobný program konference najdete zde.