Project Restart: Co rozhoduje o vítězství v oboru?

Akce již proběhla 19. 04. 2023

Co skutečně rozhoduje o tom, kdo zvítězí mezi špičkami v oboru? Na to se zaměří celodenní konference Project Restart.

Ilustrační foto, zdroj: Taste

Ilustrační foto, zdroj: Taste

Pro projektové manažery, vedoucí týmů, majitele firem, provozovatele webů a agenturní i freelance konzultanty se připravuje celodenní konference o projektovém řízení s názvem Project Restart, která se uskuteční 19. dubna 2023 v prostoru La Fabrika v Praze. Konference nabídne mnoho přednášek a workshopů, které připravila digitální agentura Taste a Karel Dytrych z firmy Freelo. Moderátorem celého dne bude Michael Koch, který se věnuje digitálnímu a politickému marketingu očima projektového managementu.

Mezi řečníky jsou Marian Jelínek, hokejový trenér, kouč, manažer a autor řady knih, který se zaměří na to, co skutečně rozhoduje o vítězích mezi špičkami ve svých oborech, a jak se mají odborníci připravit, aby dosahovali co nejlepších výsledků.

Richard Valoušek, ředitel komunikace ve sportovně marketingové agentuře Raul, se bude věnovat Jizerské padesátce a ukáže, jak je tato slavná běžkařská akce řízena, a jak se pracuje s partnery, kteří jsou hlavní součástí financování celé akce.

Petr Pacher, který studoval všeobecné lékařství, psychologii, právo a management, se zaměří na to, jak úspěšně aplikovat „Učící se organizaci“ v organizaci, a co je potřeba pro úspěšnou implementaci tohoto systému organizování.

Petr Bernadič, CEO ve společnosti Každý Prodává a specialista na obchod a zvyšování výsledků ve firmách, bude přednášet o tom, jak správně komunikovat projekt s klientem tak, aby za něj rád platil. Ukáže různé nástroje, přístupy a aktivity, které pomohou správně nastavit očekávání a pravidla hry, prodat jednoduše proběhlé aktivity a prodat další.

Jiří Krátký, výkonný ředitel společnosti PM Consulting, se zaměří na hybridní projektové řízení v přednášce. Ukáže, co jsou to hybridní přístupy k řízení projektů a jaké mají doporučené postupy. Zároveň odhalí, co potřebuje umět a znát dobrý projekťák.

Michal Musil, lektor z GrowJOBu, bude mluvit o psychologii vyjednávání a jak se na něj správně připravit, představí principy a konkrétní techniky. Ukáže, že vyjednávání není jen o umění či improvizaci, ale i o znalostech a přípravě.

Další informace jsou na webu akce.