Retail Summit se zaměří na novou realitu obchodu

Akce již proběhla 21. 09. 2021 - 23. 09. 2021

Nová realita obchodu? Co se mění a co zůstává? To jsou otázky, na které bude odpovídat letošní konference Retail Summit.

Retail Summit, ilustrační foto z ročníku před covidem, zdroj: Blue Events

Retail Summit, ilustrační foto z ročníku před covidem, zdroj: Blue Events

V pořadí 27. ročník setkání obchodníků a jejich partnerů Retail Summit se letos uskuteční od 21. do 23. září v pražském Kongresovém centru. Jako hlavní řečník v programu vystoupí 22. září Tomáš Čupr, zakladatel Rohlík.cz.

V prvním bloku budou dále o perspektivách obchodu v kontextu rychlých změn diskutovat Tomáš Prouza (prezident SOCR ČR), Hana Horská (hlavní ekonomka Raiffeissenbank), Martin Tesař (partner Deloitte), Karel Týra (Nielsen IQ), Nicole Hanisch (Rheingold Institute Köln) a Sebastian Knap (TCC Global).

O svých zkušenostech se s návštěvníky konference rovněž podělí Klára Beňačková (CFO Kaufland), Martin Piterák (COO Kaufland), Petr Hulec (Bushman), Pavlína Kalousová (Plzeňský Prazdroj), Ondřej Knot (Dateio), Martin Kobza (Erste Group), Katarína Navrátilová (CEO Tesco ČR), Xavier Gardies (Metro Cash and Carry), Milan Havlíček (Yieldigo), Ondřej Sokol (Siko), Petr Rohan (Sconto), Václav Mazlíček (Shopsys), Milan  Drozen a Jan Coufal (zakladatelé Czech Promotion a Bikero) nebo Anne Wyder (Xovis) a Michal Tomčík (Pygmalios).

Podrobný program najdete zde.