SEO Restart představí trendy v digitálním marketingu

Akce již proběhla 07. 04. 2022

Konference SEO Restart se bude konat 7. dubna v karlínském prostoru Spojka v Praze.

Zdroj: Shutterstock

Zdroj: Shutterstock

Celodenní konferenci SEO Restart, kterou od roku 2013 pořádá digitální agentura Taste, se letos bude konat 7. dubna 2022 v karlínském prostoru Spojka v Praze. 

„Vytváření platforem, kde se mohou profesionálové v digitálním marketingu rozvíjet a prohlubovat své znalosti, vnímáme jako součást našeho společenského poslání. SEO žije. Je stále co zkoumat, analyzovat a automatizovat. Náš příspěvek SEO komunitě – SEO Restart – chce otevírat i málo probádaná a hraniční témata. A nabídnout konečně prostor pro pořádný networking,” uvádí Jan Makovička, generální ředitel agentury.

Na konferenci vystoupí devět řečníků, například Pavel Ungr, který vysvětlí, proč je projektové řízení v SEO důležitější než SEO. Martin Pichlík z eVisions představí metriku Share of Voice. Redesign iVysílání České televize z pohledu SEO rozkryje Šárka Jakubcová. Martin Michálek, konzultant k rychlosti webů v PageSpeed.cz a autor blogu Vzhůru dolů, poradí, jak rychlost webu zvýšit. Zdeněk Dvořák z Biana a e-shopu Econea.cz se podělí o best practice pro organicky úspěšný článek. Daniel Duriš, hlavní konzultant Basta digital, poradí, jak na úspěšné migrace velkých webů. Eliška Bielková z agentury eBrána vysvětlí, proč by se měl SEO specialista zajímat o Pinterest. Marek Prokop, jenž před 12 lety zpopularizoval analýzu klíčových slov v nástroji Open Refine a ve spreadsheetu, které se bude věnovat i své přednášce.

Více na stránkách: https://www.seorestart.cz/