TVCON nastíní vývoj v televizi v roce 2018

Akce již proběhla 24. 04. 2018

Další ročník konference o televizních technologiích TVCON přiblíží nejnovější trendy.

Řečníci na TVCON 2018, foto: Internet Info

Řečníci na TVCON 2018, foto: Internet Info

Letošní konference TVCON se koná v úterý 24. dubna a účastníkům mimo jiné prozradí, jak bude v blízké budoucnosti vypadat průnik dvou nejdynamičtěji se rozvíjejících mediatypů, představovaných televizním vysíláním a počítačem s internetovým připojením.

František Bauma a David Kratochvíl R2B2 ukážou kampaně, které využily potenciál inzerce v HbbTV.

Pavel Dvořák Ministerstva průmyslu a obchodu ČR je odpovědný za zavádění nového zemského vysílacího standardu DVB-T2. Ve svém příspěvku představí aktuální vývoj tohoto procesu a jeho souvislost se zaváděním standardu pro hybridní televizi.

Nové koncepce portálu iPrima a inovovaný vzhled hybridní aplikace FTV Prima představí její online ředitel Daniel Grunt. Jeho kolega z Media Clubu (FTV Prima) Petr Hatlapatka ukáže první programaticky prodané televizní spoty v hybridním prostředí.

Obchodní ředitel televize Šlágr Robert Kvapil popíše možnosti, které platforma HbbTV pro vysílání stanice znamená, a jak tuto technologii využívá cílová skupina televize.

Petr Mazanec Mautilus řekne své zkušenosti s více než 7 lety vývoje a provozování Smart TV a HbbTV aplikací pro celý svět. Možnosti HbbTV platformy v prostředí veřejnoprávní České televize rozebere Jan Zeman, který má vývoj hybridní aplikace v ČT na starosti od samého začátku.

Sledujte internetové stránky konference a program.

Z akce si můžete přečíst článek HbbTV se rozšiřuje, pokles ale může přinést DVB-T2.