Video marketing a jeho dopad na značku

Akce již proběhla 02. 11. 2021

Online konference o video marketingu se zaměří na optimalizaci videí pro vyhledávače, nejdůležitější SEO pravidla nebo tipy pro nastavení a metriky pro video.

Zdroj: Shutterstock

Zdroj: Shutterstock

Další setkání Marketing Meeting se bude věnovat video marketingu a jeho přínosu značkám. Zaměří se na optimalizaci videí pro vyhledávače, nejdůležitější SEO pravidla, tipy pro nastavení a metriky pro video. Zazní právní pohled na videoplatformy, role videoreklamy v mediálním mixu a specifika jejího cílení, trendy personalizovaných videí a ve výsledku i to, jak se správně vytvořený YouTube kanál značky může stát nejužitečnějším nástrojem komunikace. Akce se uskuteční online 2. listopadu od 10:00.

Témata konference

Jak uspět jako značka na YouTube

Přednáška Robina Růžičky z GET Boost Media se zaměří na základní principy a specifika platformy YouTube. Poukáže na to, jaké cíle může kanál značky plnit a jak podle toho přistoupit k tvorbě obsahu. 

Videoplatformy právně správně

Právnička Andrea Pavelcová z eLegal se bude věnovat autorskému obsahu, podmínkám použití cizích děl, ochranným známkám a právu v e-commerce.

Optimalizace videí pro vyhledávače

Marketingový stratég Josef Řezníček ze Včeliště ukáže nejdůležitější SEO pravidla pro video, konkrétní tipy pro nastavení a metriky, podle kterých vyhledávač řadí videa ve vyhledávání.

Specifika videoreklamy v mediálním mixu

Jaká je role videoreklamy v mediálním mixu, jak funguje synergie s televizí a jaká jsou specifika cílení? Pavel Ctibor z Publicis Groupe se ve své prezentaci na tvorbu videí podívá v kontextu celého mediálního ekosystému. Na příkladech ukáže, jak videoreklamu využít v různých typech kampaní.

Jaké jsou trendy a budoucnost personalizovaných videí?

Na příkladech kampaní z celého světa, které vznikly na technologické platformě Motionlab, Filip Koubek ukáže fungující přístupy a reálné byznysové dopady zdařilé zákaznické zkušenosti s personalizovanými videi. Co tento obor čeká dál?

Pouť internetové televize Mall.TV

Vilém FraněkMall.TV se podělí o to, jaké to je budovat videoplatformu na zelené louce i jak v takové situaci přistupovat ke komunikaci videoobsahu. 

Přihlásit se na konferenci Video marketing a jeho přínos pro značku můžete na stránkách Tuesday.cz.