Vydavatelé o budoucnosti českých médií

Akce již proběhla 30. 05. 2023

Fénix Média a Unie vydavatelů pořádají první diskusní setkání, věnovat se bude budoucnosti českých médií. S hlavní přednáškou vystoupí Libuše Šmuclerová, předsedkyně správní rady Unie vydavatelů.

První ze série setkání k inovacím na českém mediálním trhu, která budou probíhat kvartálně pod organizátorem Fénix Média ze skupiny F major a s generálním partnerstvím Unie vydavatelů ČR se uskuteční v úterý 30. května od 10:00 do 14:00 pod názvem Budoucnost českých médií. Jako hlavní řečník vystoupí Libuše Šmuclerová, předsedkyně správní rady Unie vydavatelů. Následovat bude panelová diskuse, které se zúčastní také Lenka Černá (Economia), Michal Ptáček (Czech Crunch), Tomáš Tkačík (Business Media CZ) a další. Diskusi moderuje Kateřina Borovanská, Founder & CEO F major (FREYA, Fénix Content Marketing, Fénix Media)

Obsah: 

Jak se zorientovat v tom, co se děje ve světě médií, jak pracovat s informacemi? Co přinese doba budoucí? Jak se změnila schopnost vnímání člověka pod vlivem přehlcení informacemi? Médium je především držitel a ochránce kvalitní informace - ale máme tu ještě kvalitní média? 

Jak funguje výběr obsahu a jeho konzumace, co dělá AI s vaším informačním feedem? Monetizace změny je podstatná i pro inzerenty a jaké teď vidíme příležitosti? 

Informace o akci: 

9:30-10:00 coffee & networking

10:00-10:30 keynote speech: PhDr. Libuše Šmuclerová, Chairman of the Board of Directors CNC a.s. a předsedkyně správní rady Unie vydavatelů ČR

10:30-12:00 panelová diskuse o budoucnosti českých médiích s ohledem na aktuální změny na trhu 

Panelisté: 

  • Lenka Černá, CEO & Chairman of the Board at Economia
  • Michal Ptáček, Founder, CzechCrunch
  • PhDr. Libuše Šmuclerová, Chairman of the Board of Directors CNC a.s. a předsedkyně správní rady Unie vydavatelů ČR
  • Ing. Tomáš Tkačík, Ph.D., CEO BMCzech a místopředseda správní rady Unie vydavatelů ČR
  • a další

Akce je placená, více informací o možnostech účasti a další podrobnosti najdete na webu akce zde.