BigBoard na svých plochách podporuje Armádu ČR

čtvrtek, 7. ledna 2021, 11:50 Aktuality, Reklama, Outdoor MediaGuru

Kampaň na své náklady vyrobila a na své plochy zdarma umístila skupina BigBoard prostřednictvím své nadace.

Kampaň na podporu Armády ČR, zdroj: BigBoard

Kampaň na podporu Armády ČR, zdroj: BigBoard

Společnost BigBoard, nejsilnější hráč na trhu venkovní reklamy, spustila na konci roku 2020 masivní billboardovou kampaň na podporu Armády ČR. Kampaň na své náklady vyrobila a na své plochy zdarma umístila skupina BigBoard prostřednictvím své nadace.

Nadace BigBoard podpořila současnou komunikační kampaň Armády České republiky více než 200 venkovními plochami v celé ČR a pražského metra. „Naše firma a tedy i naše nadace podporují armádu dlouhodobě. Už v minulém roce jsme se zapojili do úspěšné náborové kampaně a poskytli armádě 70 venkovních ploch. Současnou kampaň chápeme jako naše poděkování armádě, ale především chceme ukázat, že armáda je jednou z mála složek státu, která profesionálně a na velmi vysoké úrovni zvládá každý úkol, který je jí svěřen,“ řekl předseda představenstva skupiny BigBoard Richard Fuxa.

Skupina BigBoard komunikačně podporuje aktivity Armády ČR dlouhodobě, podílela se na více komunikačních kampaních armády a před několika lety stála i u zrodu Asociace pro podporu aktivní zálohy. V minulosti pomáhala i vojákům, kteří utrpěli zranění v zahraničních misích s návratem k běžnému životu po propuštění z nemocnice.

Za dobu existence skupiny BigBoard podpořila firma nejrůznější charitativní a společensky odpovědné projekty přes reklamní plnění ve výši přesahující částku 250 mil. Kč, sdělil rovněž Richard Fuxa.

-mav-