Značka Míša uvádí novinky i nový komunikační koncept

středa, 2. června 2021, 11:25 Aktuality, Reklama MediaGuru

Míša startuje nový komunikační koncept pracující s dětskou fantazií. Zároveň přináší novinky v podobě svačinek Míšánek.

Zdroj: Míša/Unilever

Zdroj: Míša/Unilever

Značka Míša, z portfolia společnosti Unilever, uvádí na trh nový komunikační koncept, jenž pracuje s dětskou fantazií. Plánuje jej využívat další tři roky. Zároveň na český a slovenský trh uvádí produktové novinky do kategorie zmrzliny a nově chlazených dezertů. Pod názvem Míšánek přináší „svačinky s horou tvarohu“ pro děti, a to v podobě nanuku či multipacku ve třech variantách – tvaroh, borůvka a jahoda. 

„Zmrzlina Míša je pro spotřebitele především spojená s dětstvím a se silnými emocemi. Nechtěli jsme se však na dětství dívat nostalgicky a tradičně, zvlášť když expandujeme do nové kategorie a přinášíme novinky, ze kterých budou mít děti radost a rodiče dobrý pocit. Hlavní výzvou bylo zpracovat racionální tvrzení, že Míša je perfektní svačinka s horou tvarohu, a to do podoby, která to ukáže skrze silné emoce a v unikátním stylu,“ vysvětluje Lenka Adámková, Strategic Portfolio & Innovation Manager společnosti Unilever.

Nová kampaň má za cíl představit Míšu jako alternativu pro zdravou svačinu hlavně rodičům. „Zmrzlina na svačinku? Kdo by si to už od mala nepřál, že? Od začátku nás tato myšlenka v týmu chytla a nepustila. Přemýšleli jsme, jak produkt přirozeně dostat do interakce mezi rodiče a jejich děti. Přišli jsme s nápadem světa dětské fantazie, který se nám doslova vystaví před očima a do kterého nás dítě vtáhne. A kde má také své místo svačinka podle představ dětí,“ říká Radoslav Jankovič, kreativní ředitel agentury Triad Advertising, jež je pod kreativou podepsána. 

Nový reklamní spot značky Míša kombinuje 3D papírový svět s předtočenými hereckými akcemi.

Vizuální pojetí kampaně kombinuje 3D papírový svět s předtočenými hereckými akcemi na zelené pozadí i v reálném prostředí. „Pro papírový svět s animací imitujicí stop-motion jsme se rozhodli, protože má blízko k dětské kreativitě a zároveň se krásně hodí ke značce. Jako bonus si v něm divák i po opakovaném zhlédnutí najde nový detail, kterého si předtím nevšiml,“ vysvětluje za Triad Gabriela Matušková.

Kampaň běží v televizi, na internetu a sociálních sítích. Propisuje se také do komunikace v místě prodeje. Produkci zajistila společnost Nice! s režisérem Pavlem Soukupem. O mediální nasazení se postarala agentura Mindshare.

Míšánek je nyní dostupný na celém trhu, tedy ve větších i menších prodejnách potravin, na čerpacích stanicích, v rámci e-commerce a na vybraných místech, kde se prodávají zmrzliny Algida.

-stk-