Stanice Premier Sport 3 bude vysílat tenisovou ATP

úterý, 28. listopadu 2023, 13:02 TV, Aktuality MediaGuru

Zápasy tenisového ATP se od 1. ledna příštího roku objeví na novém kanálu Premier Sport 3. Stanice slibuje přímé přenosy z kompletní sezony prestižních turnajů ATP World Tour. V O2 TV tento kanál nahradi program O2 TV Tenis.

Logo tematického kanálu Premier Sport 3. Zdroj: O2 Czech Republic

Logo tematického kanálu Premier Sport 3. Zdroj: O2 Czech Republic

Sportovní fanoušci se v prostředí placené televize dočkají světového mužského tenisu z více než 60 turnajů okruhu ATP, chybět nebudou ani turnaje ATP Masters 1000 nebo vrchol tenisové sezony – Turnaj mistrů s názvem Nitto ATP Finals. Vedle toho pokračuje ženský a mužský tenis na Grand Slamech, které jsou vysílány na kanálech Eurosport 1 a Eurosport 2. Stanici Premier Sport 3 zařadí operátor Telly, v nabídce společnosti O2 Czech Republic nahradí kanál O2 TV Tenis.

Držitelem vysílacích práv na přímé přenosy z ATP World Tour je Lama Energy Group, do které patří právě televizní operátor Telly. Víceletý kontrakt platí pro Českou republiku i Slovensko. Výroba kanálu Premier Sport 3 bude realizovaná v produkci stanice O2 TV Sport, včetně komentátorského týmu. Nedávno odstartovala po dohodě s organizací Oktagon stanice Premier Sport 4, která bude kromě Telly v budoucnu také právě v nabídce O2 TV.

Chystáme i další novinky, které představíme v lednu se startem nové sezony,“ uvedl Marek Kindernay, výkonný ředitel stanice O2 TV Sport.

Dostupnost kanálu:

O2 TV: O2 TV Stříbrná, O2 TV Zlatá, O2 TV Business a v předplacených tarifech. Diváci ho najdou od 1. ledna 2024 na EPG pozicích 22 a 71.

Telly: bude upřesněno operátorem později

-lukpol-

Oktagon spouští s operátory Premier Sport 4

středa 25. října 2023