Nástroje v marketingu o nejnovějších trendech

Akce již proběhla 16. 03. 2021

Facebook Business Manager, Google Analytics 4, Samba.ai či Zoomsphere. S výběrem marketingového nástroje poradí konference od Internet Info.

Zdroj: Shutterstock

Zdroj: Shutterstock

Druhý ročník online konference Nástroje v marketingu nabídne řadu praktických témat: jak vybrat efektivní nástroj z pohledu práva, jak se postarat o vysokou návštěvnost webu, který nástroj je vhodný pro správu a analýzu sociálních sítí a další.

Vybíráme z programu:

  • Nová éra webové analytiky s Google Analytics 4 - Jan Tichý (Taste). Google nedávno představil zbrusu novou verzi svého měřicího systému. Čím se Google Analytics 4 liší od svých předchůdců? A v čem vám může pomoci v online marketingu, při vylepšování webu nebo při práci s návštěvníky a zákazníky?
  • Jak dosáhnout vyšší návštěvnosti vašeho webu - Dalibor Jaroš (Collabim). Proč nejste na Google či Seznamu vidět? Na přednášce zazní příklady z každodenní praxe a chyby, kterých se firmy často dopouští. Přijdete na kloub zádrhelům, které brzdí návštěvnost vašeho webu.
  • Jak na výběr nástroje z pohledu práva - Petra Dolejšová (advokátka). Podívejte se na výběr marketingového nástroje z pohledu právníka. Co si zkontrolovat, než odkliknete políčko „souhlasím s podmínkami“ během výběru nástroje? Kdo je a kdo není váš zpracovatel dat?

A jaké další nástroje online konference představí?

  • Facebook Business manager – nástroj pro administraci Facebook stránek a reklamních účtů. Co všechno v sobě skrývá a jak ho naplno využít pro svůj business?
  • Zoomsphere – nástroj pro správu a analýzu sociálních sítí umožňuje navolit si různé moduly od analytických či porovnávacích, nabízí moduly na komunikaci s uživateli i plánování příspěvků a monitoring
  • Samba.ai – automatizační nástroj pro veškerou komunikaci se zákazníkem – od základního emailingu, přes Push notifikace a SMS až po komplexní omnichannelové strategické kampaně.
  • Smartlook – nástroj umožňující skloubit webovou analytiku s nahrávkami vašich uživatelů. Díky němu tak můžete odstraňovat chyby, nacházet příležitosti pro zlepšení, a to jak u webu, tak u mobilní aplikace.
  • PlaCla – služba spojující inzerenty s weby, deníky, magazíny a blogery, kteří píšou na objednávku články dle zadání inzerenta.

Na webu konference jsou k dispozici bližší informace k přednáškám i medailonky řečníků. K účasti na konferenci stačí vyplnit registrační formulář. Konference proběhne online.

Jak lépe cílit, měřit a oslovovat v digitálním marketingu?

sobota 20. března 2021