Programovým ředitelem Prima TV bude Petr Vladyka

čtvrtek, 30. června 2011, 01:27 Rádio, TV MediaGuru

Petr Vladyka opustí k 30. srpnu pozici ředitele rádia Evropa 2 a míří na pozici programového ředitele Prima TV.

Společnost Lagardère Active ČR oznámila odchod Petra Vladyky z funkce ředitele rádia Evropa 2, ve které setrvá do konce letošního srpna.Petr Vladyka působil jako ředitel Evropy 2 od roku 2004 a pod jeho vedením zaznamenalo rádio výrazný nárůst poslechovosti. Nyní odchází využít své zkušenosti na pozici programového ředitele televize Prima.

„Svoje působení v čele týmu Evropy 2 si dovoluji zhodnotit jako úspěšné a s trochou nadsázky bych ho přirovnal k vítězství ve fotbalové lize mistrů. To se ještě nikdy nikomu nepovedlo obhájit, ale já jsem přesvědčen o tom, že mě a mému novému týmu z TV Prima se podobné mety podaří dosáhnout a toto virtuální vítězství zopakovat. Evropa 2 pro mě navždy bude první láskou, avšak až opadnou momentální emoce, vrhnu se po hlavě do nové výzvy.“

„Petr byl a bude pro mě víc než jen kolega a přeji mu stejný úspěch jako na Evropě 2, současně věřím, že se nám podaří oznámit vhodného nástupce do doby, než nás Petr opustí.“ sdělil Miroslav Hrnko, výkonný ředitel Lagardère Active ČR.

„Petrovo nadšení pro značku je nakažlivé a jeho energie nevyčerpatelná. I proto věřím, že on je ta správná volba a pomůže nám v roli programového ředitele  dosáhnout růstu sledovanosti jak Primy, tak hlavně našich nových kanálů Prima Cool a Prima Love.“ uvedl Marek Singer, generální ředitel TV Prima.

-mav-