Martin Konrád bude generálním ředitelem TV Prima

středa, 12. prosince 2012, 10:27 Lidé, TV MediaGuru

Nástupcem Marka Singera ve vedení skupiny Prima se stane Martin Konrád, stávající obchodní ředitel FTV Prima.

Obchodní ředitel FTV Prima Martin Konrád se podle informací MediaGuru.cz stane nástupcem Marka Singera na pozici generálního ředitele skupiny Prima. Konrád na dotaz MediaGuru.cz informaci nevyvrátil.

Jak už jsme informovali v minulém týdnu, od začátku nového roku má stávající generální ředitel FTV Prima Marek Singer zodpovídat za vysílací operace skupiny MTG v rámci střední Evropy. Jeho zodpovědností bude řízení veškerých operací MTG v rámci volně šířených televizních stanic v Estonsku, Litvě, Lotyšsku, Bulharsku, Maďarsku a České republice stejně jako placených televizních služeb a rádií v Pobaltí.

Martin Konrád v současnosti zodpovídá za obchodní aktivity FTV Prima, aktuálně buduje nové mediazastupitelství, která má prodávat reklamu i pro jiné stanice, které majetkově nepatří do Prima Group. V čele mediazastupitelství by měl Konrád stát do konce ledna, pak by se měl přesunout na post generálního ředitele.

Martin Konrád v letech 1996 až 2006 zastával pozici obchodního ředitele v rozhlasovém zastupitelství Regie Radio Music. Následně se stal generálním ředitelem vydavatelství Metro ČR, kde působil do roku 2008. Od té doby až do současnosti zastává pozici obchodního ředitele FTV Prima.

-mav-