Prima potvrzuje: Konrád ředitelem, Schulzová odchází

pátek, 25. ledna 2013, 12:08 Lidé, TV MediaGuru

Martin Konrád byl oficiálně potvrzen ve funkci generálního ředitele FTV Prima. Management naopak opouští Denisa Schulzová.

K 1. únoru 2013 dochází v FTV Prima k obměně ve složení vrcholného managementu firmy. Novým generálním ředitelem se po odchodu Marka Singera do vedení MTG, polovičního vlastníka FTV Prima, stává Martin Konrád, dlouholetý obchodní ředitel skupiny Prima. Již pod jeho vedením dojde také k dalším personálním změnám.

Na už avizovaný postup Marka Singera na pozici výkonného viceprezidenta MTG zodpovědného za vysílací operace skupiny MTG v rámci střední a východní Evropy navazuje jmenování Martina Konráda na místo generálního ředitele FTV Prima. „Marek Singer ovšem pokračuje i v práci na rozvoji Primy, neboť se stává nově předsedou představenstva FTV Prima," uvedl v pátek Václav Mazánek z PR oddělení FTV Prima.

„Martin Konrád má všechny předpoklady stát se úspěšným generálním ředitelem Primy. Vydobyl si uznání na mediálním trhu, má podporu v rámci firmy i obou vlastníků. Věřím, že tak bude Primu i nadále směřovat k rostoucímu postavení na trhu,“ komentoval Marek Singer.

K 28. únoru 2013 dochází v managementu FTV Prima i k další změně. Po pěti letech odchází z vedení FTV Prima Denisa Schulzová. "K jejím nejvýraznějším úspěchům patří nejen revitalizace vnímání značky Prima, ale také vybudování komunikačního a vizuálního stylu televizních stanic Prima family, Prima Cool, Prima love a nově Prima Zoom," uvádí FTV Prima.

Od 1. února dojde také k rozdělení dosavadního marketingového úseku. Nově bude oddělení self promotion pod vedením Lindy Šandové převedeno do programového úseku a vedením oddělení off-air marketingu a PR bude dočasně pověřena Markéta Svobodová.

-mav-