Program Primy povede šéf výzkumu Roman Mrázek

pondělí, 12. srpna 2013, 18:07 Lidé, TV MediaGuru

Roman Mrázek ve vedení programu skupiny Prima nahrazuje Petra Vladyku.

Do funkce programového ředitele nastupuje od úterý 13. srpna 2013 Roman Mrázek. Management FTV Prima tak vybral nového šéfa programu z vlastních řad, oznámil v pondělí navečer tiskový mluvčí televize David Vaníček.

Roman Mrázek pracuje na Primě od roku 2008, doposud působil jako ředitel výzkumu. Zkušenosti předtím získával v agenturách MediaCom, Leo Burnett Advertising nebo Starcom MediaVest Group.

„Roman Mrázek je zkušený manažer, který se na tvorbě programu podílel i v minulém období a věřím, že společně s programovou radou naplní očekávání našich diváků,“ okomentoval změny v managementu generální ředitel FTV Prima Martin Konrád.

„Uvědomuji si, že tato pozice je velmi zodpovědná a tak k ní budu přistupovat. Jsem přesvědčen, že televize je závislá na spolupráci a komunikaci. A právě tenhle prvek bych rád do budoucna posílil. Věřím, že nastávající sezóna bude díky největším investicím do programu velmi úspěšná a mým cílem je i nadále přinášet divákům našich kanálů co nejkvalitnější program,“ dodal Roman Mrázek.

Mezi první úkoly nového šéfa programu patří především příprava jarního programového schématu, které FTV Prima představí už na začátku příštího roku.

Ke změnám dojde také v oblasti Developmentu a talent managementu, který byl doposud součástí programového oddělení. Nově bude podléhat generálnímu řediteli Konrádovi, v jeho čele bude Miloš Zahradník. „Jsem si naprosto jistý, že svojí zkušeností může výrazně pomoci dlouhodobému směřování programu prostřednictvím vývoje formátů a hledání správných talentů, které jsou pro naše televize klíčové,“ dodal generální ředitel FTV Prima Martin Konrád.

V pozici ředitele programu tak Roman Mrázek nahrazuje Petra Vladyku, který z televize odešel v minulém týdnu. Kdo Romana Mrázka nahradí ve vedení výzkumu, zatím Prima neoznámila.

-mav-