Managing directorem agentury Raul je Petr Lešek

úterý, 05. srpna 2014, 06:07 Aktuality, Marketing, Lidé, Reklama MediaGuru

Petr Lešek byl s účinností od 1. srpna jmenován managing directorem agentury Raul, která se specializuje na sportovní marketing, produkty a aktivace. Společně s Davidem Doušou, který je zodpovědný za sportovní projekty, bude mít na starosti rozvoj agentury a aktivační programy značek v rámci sportovního sponzoringu. Agentura Raul patří Marku Tesařovi, který od 1. května zastává pozici marketingového ředitele Českého olympijského výboru.

Petr Lešek
Petr Lešek

Petr Lešek působil předchozí dva roky v australském Melbourne v agentuře Prism, kde se věnoval sportovnímu marketingu, předtím pracoval v Česku na různých pozicích v rámci skupiny Ogilvy&Mather – naposledy jako account director Mather Activation. Stál za aktivacemi v rámci hokejového prostředí (O2 Místo na střídačce, Česká pojišťovna Charta fairplay, Jde se na hokej), podílel se i na CSR projektech (ČEZ Oranžový pětiboj) nebo shopper marketingu (Česká pojišťovna Otvíráme trezory).

Agentura Raul je marketingovým partnerem Jizerské 50 a veslařských Primátorek, organizátorem závodu horských kol Genesis Bike Prague a seriálu běžeckých závodů SkiTour, komunikačně zastřešuje projekt Praha sportovní a věnuje se sportovnímu PR.

-kch-