Marketing Staropramenu nově řídí Zdeněk Prajs

úterý, 14. října 2014, 11:13 Aktuality, Marketing, Lidé MediaGuru

Novým marketingovým ředitelem společnosti Pivovary Staropramen se stává Zdeněk Prajs. V čele marketingu střídá Dimo Dimova, který se po dvouletém působení v Česku přesouvá na pozici marketingového ředitele pivovaru Apatin v Srbsku, který je rovněž součástí skupiny Molson Coors.

Zdeněk Prajs bude řídit veškeré marketingové aktivity společnosti. Do oddělení marketingu přechází z pozice ředitele oddělení Commercial Excellence, které bylo vytvořeno za účelem sjednocení a rozvoje veškerých aktivit firmy podporujících obchod napříč oběma obchodními kanály retail i gastronomie.

Zdeněk Prajs
Zdeněk Prajs

Zdeněk Prajs začínal ve společnosti Pivovary Staropramen před deseti lety v oddělení marketingu na pozici marketingového analytika, později pracoval jako manažer značky Staropramen a manažer prémiových značek firmy. Před svým odchodem na pozici ředitele společnosti Staropramen Slovakia v roce 2011 vedl oddělení trade marketingu zaměřené na rozvoj segmentu gastronomie. Vystudoval obor ekonomika a management na Technické univerzitě v Liberci.

-kch-