Do ČR vstupuje Farmhouse, povede ho Pavlečka

čtvrtek, 20. listopadu 2014, 14:50 Aktuality, Marketing, Lidé MediaGuru

Do České republiky vstupuje inovační centrum Farmhouse, které vzniklo v roce 2012 v sídle agentury Leo Burnett v Chicagu. Praha je druhým místem na světě, kde centrum začíná působit. Šéfem se stal Václav Pavlečka, současný Strategic Planner Lion Communications.

Václav Pavlečka
Václav Pavlečka

Farmhouse spolupracuje na vývoji produktů a služeb od fáze generování idejí, přes výzkum trhu, business analýzu, testování, až po uvedení na trh. Pražský Farmhouse má za úkol přivádět na svět inovativní produkty a služby, a to ve spolupráci s agenturami Lion Communications (agentury Leo Burnett, Saatchi&Saatchi, Publicis, Fallon a ARC Worldwide), a také s podnikateli, designéry, univerzitami a v neposlední řadě klienty.

V rámci své iniciační několikaměsíční fáze již zahájil spolupráci se společností Virgla, připravil otevřené řešení tzv. Second Screen, s nímž se podílel na vánoční kampani T-Mobile. Také vytvořil platformu Avenue Source pro jednoduchou tvorbu mobilních aplikací na míru, novou cestovatelskou aplikaci, vyvinul strategii pro značku jahrdina.cz a stal se inovačním a marketingovým partnerem české společnosti Covert Underwear, vyrábějící „neviditelná trička“.

-kch-