Lukáš Marek nastoupil k vydavateli eXtra.cz

čtvrtek, 06. listopadu 2014, 11:17 Aktuality, Internet & Mobil, Lidé MediaGuru

Do společnosti Extra Online Media, vydavatele magazínů eXtra.cz, G.cz a Extrastory.cz, nastoupil na pozici produktového ředitele Lukáš Marek. Ve své funkci bude mít starosti rozvoj stávajících internetových projektů společnosti a spuštění a zavádění nových. Jeho prvním projektem byl redesign magazínu eXtra.cz, jehož nová podoba byla spuštěna v nové podobě minulý týden.

„Nová podoba stránek je pouze jakýmsi zpřehledněním stávajícího designu a sjednocením všech prvků. Chceme ukázat, že eXtra.cz nejsou jen bulvární články, ale též infotainment, kvízy, horoskopy a podobně. Naší strategií do budoucna je udržení přehlednosti a jednoduchosti celého webu a větší interakce s našimi čtenáři, a to hlavně formou již zmíněných kvízů, anket nebo soutěží o ceny,“ říká Lukáš Marek.

Lukáš Marek
Lukáš Marek

Lukáš Marek přišel do Extra Online Media z pozice vedoucího produktového týmu internetové divize televize Prima, kde stál za spuštěním nové podoby většiny internetových stránek společnosti. Mezi ně patří například iPrima.cz, Prima Cool nebo Prima Play. Vedle toho přispěl ke startu a rozvoji nových projektů, jako jsou Prima Fresh nebo Prima Style.

-kch-