Na ČT se od ledna vrací Jolana Voldánová

úterý, 09. prosince 2014, 16:13 Aktuality, TV, Lidé MediaGuru

K pravidelnému moderování na České televizi se vrací Jolana Voldánová. Dlouholetá moderátorka hlavní zpravodajské relace Události odešla z televizních obrazovek v létě loňského roku. Nyní se bude od ledna pravidelně objevovat v pořadu Sama doma. V tandemu s Alenou Velikou nahradí Martinu Vrbovou Hynkovou, která odchází na mateřskou dovolenou.

Jolana Voldánová bude moderovat pořad Sama doma
Jolana Voldánová bude moderovat pořad Sama doma.

„Baví mě zkoušet nové věci, formáty, pořady, kde mohu zkoumat, co mi dobře sedí a co už jde naopak mimo mě. Sama doma jsem kdysi sledovala, asi nepřekvapím, že to bylo v době, kdy jsem byla doma s maličkými dětmi. Tohle je opravdu pořad, který je jakýmsi spojovacím lanem mezi ostrovem zvaným mateřská a zbytkem světa, kde žijí ti ostatní,“ říká o své nové moderátorské roli Jolana Voldánová.

Změna v pořadu nastává i ve složení další moderátorské dvojice, Jana Havrdová bude nově moderovat s Ester Janečkovou, třetí duo Stáňa Lekešová a Lucie Křížková zůstává neměnné. Živě vysílaný kontaktní publicistický pořad Sama doma v příštím roce oslaví své 17. výročí.

-kch-