Knowlimits založila na Moravě agenturu KnowMoravia

středa, 11. března 2020, 11:05 Aktuality, Reklama MediaGuru

Na Moravě vznikla mediální agentura KnowMoravia, je součástí skupiny Knowlimits.

Zdroj: Shutterstock

Zdroj: Shutterstock

Skupina Knowlimits Group a brněnská agentura Break Point Communications založila agenturu KnowMoravia. Klientům nejenom z moravského regionu má poskytovat služby v oblasti strategie, plánování a nákupu médií, a to v České republice i v zahraničí.

„Díky předešlým zkušenostem v oblasti marketingu a dlouhodobému působení v regionu známe potřeby moravských firem,“ zdůvodnil Petr Krhánek, Executive Director KnowMoravia.

Knowlimits Group od projektu očekává ještě lepší zajištění agenturních služeb, a to zejména v moravském regionu a přilehlých lokalitách. „Spolupráce v rámci KnowMoravia nám umožní poskytnout plnohodnotný servis velké mediální agentury v kombinaci s lokálním přístupem v jednom z nejrychleji rostoucích regionů České republiky,“ řekl Jan Vidím, CEO Knowlimits Group.

Mezi klíčové služby poskytované nově vzniklou mediální agenturou patří mediální poradenství, mediální plánování a příprava mediálních strategií. Má zajistit nákup mediálního prostoru v rámci všech mediatypů a zprostředkovat výběr dodavatele produkčních služeb v oblasti tvorby audiovizuálních spotů a grafiky ostatních reklamních nosičů. Nabízí také služby v oblasti instore reklamy.

-mav-