Novými členy AKA jsou agentury Peppermint a MarketUp

pondělí, 16. března 2020, 07:35 Aktuality, Reklama MediaGuru

Asociace komunikačních agentur do svých řad přijala dva nové členy – agentury Peppermint a MarketUp.

Z agentury MarketUp, zdroj: FB MarketUp

Z agentury MarketUp, zdroj: FB MarketUp

Prezidium Asociace komunikačních agentur (AKA) přijalo do svých řad další dva členy – agentury MarketUpPeppermint Digital. Obě agentury do AKA přivedl zájem o její konkrétní aktivity a vůle podílet se aktivněji na formování trhu a jeho standardů.

„Těší nás, že AKA je atraktivní právě pro společnosti, které představují progresivní trendy v marketingu a komunikaci. Předpokládám, že se to projeví i v budoucí agendě asociace,“ říká ředitel AKA Marek Hlavica a připomíná také nedávné zapojení agentury 2Fresh.

Agentura MarketUp je na trhu od roku 2010, zpočátku se soustředila na výkonnostní marketing, následně své služby začala rozšiřovat. V současnosti zaměstnává 50 lidí a nabízí například i tvorbu digitálního obsahu, mediální plánování a komunikaci značky. Obrat agentury by měl za loňský rok dosáhnout 150 milionu korun.

Peppermint Digital navazuje na někdejší digitální agenturu TL5. Za agenturou, jež vznikla v roce 2016, stojí Jan Kotek. Dnes zaměstnává 35 lidí a obrat přesahuje 50 milionů korun.

-stk-