Pepsi uvádí na trh novinku s příchutí manga

čtvrtek, 2. dubna 2020, 07:30 Aktuality, Reklama, Marketing MediaGuru

Pepsi na českém trhu rozšiřuje své portfolio ochucených variant. K limetce a višni přidává mango.

Klíčový vizuál k nové mangové příchuti, zdroj: Pepsi

Klíčový vizuál k nové mangové příchuti, zdroj: Pepsi

Značka kolových nápojů Pepsi přichází na český trh s novinkou, s níž rozšiřuje řadu svých ochucených variant. K limetce a višni přidává bezkalorickou mangovou příchuť. Podpoří ji v digitálním prostředí, zejména na sociálních sítích, kde počítá i se zapojením influencerů. 

„Bezkalorické kolové nápoje s příchutí jsou u českých zákazníků v kurzu. Věříme, že i Pepsi Mango se rychle stane vyhledaným nápojem a naváže na popularitu našich příchutí limetky a višně,“ říká Kateřina Komárková, manažerka značky Pepsi pro ČR a SR.

Příchuť manga byla vybrána z několika dalších ochucených variant na základě spotřebitelského testování. Dostupná je v tradiční maloobchodní síti, a to v plechovkách o objemu 0,33 litru a PET lahvích o objemu 0,5 litru, 1,5 litru, 2 litry a 2,25 litru. V obou formátech se představí s letos nově uvedeným designem svých etiket. 

Pepsi uvede novou podobu svých etiket

úterý 21. ledna 2020

Na jaře bude značka dále komunikovat svůj bezkalorický nápoj Pepsi Max. „Kampaň na Pepsi Max bude mít čistě produktový charakter s cílem podpořit celý segment kolových limonád bez cukru,“ doplňuje Kateřina Komárková s tím, že Pepsi Max se představí v televizním spotu a v digitálním prostředí.

-stk-