Prima a Joj stahují z programu show Zlatá maska

středa, 18. března 2020, 07:35 TV, Koronavirus na jaře 2020 MediaGuru

Plánovaná novinka, zábavní show Zlatá maska, v pátek večer neodstartuje. Prima a Joj její uvedení odložily.

Zlatá maska, foto: FTV

Zlatá maska, foto: FTV

Televizní skupiny Prima a Joj se rozhodly, že odloží start plánované novinky, zábavního pořadu Zlatá maska. Ten se měl poprvé vysílat od pátku 20. března. Desetidílná show byla zamýšlena do hlavního primetimového okna od 20:15.

„V této chvíli je nejdůležitější zdraví našich zaměstnanců i spolupracovníků, kteří v předchozích dnech nepřetržitě pracovali na postprodukci show. Věříme, že naši diváci tento krok pochopí. Show uvedeme v náhradním termínu, jakmile nám to situace v Česku i na Slovensku umožní," uvedla na náš dotaz mluvčí televize Prima Gabriela Semová.

V pořadu pod maskami vystupuje šest Čechů a šest Slováků a potom čtyři známé osobnosti (mezi nimi i Jiřina Bohdalová nebo Jakub Prachař), kteří mají nejen podle zpěvu hádat, kdo se pod maskami skrývá.

Jde tak o další programovou změnu, ke které dochází v důsledku šířící se pandemie a nařízením Vlády ČR. Prima už oznámila, že přerušila natáčení premiérových dílů Show Jana Krause a pořadu Na Pavláska a také přerušila výrobu seriálů Slunečná a Modrý kód. Další programové změny budou pravděpodobně následovat.

-mav-